12 галюцинаций• 05 июля 2024

Ви б запропонували допомогу?

В нас є дуже близькі друзі, відносини дуже близькі, я хрестила їх дитину. В друга є рідний брат, йому зараз 26 років й треба йти у ТЦК отримувати військовий квиток (раніше це треба було робити в 27, але ж призивний вік знизили до 25), й зрозуміло, що він отримає повістку. В нашої дочки є інвалідність, група підходить. Ви б запропонували друзям варіант з одруженням, або погодилися б, якщо запитають? Дочка не проти, їй також шкода хлопця, але вона молода, до шлюбного інституту ставиться байдуже. Інших варіантів у них немає, на жаль
Результат:
вже голосів: 583
205 (35.16%) Запропонувала б/погодилася
139 (23.84%) Ні в якому разі
122 (20.93%) Тиць, свій варіант
117 (20.07%) За певних умов
Аноним с кешбеком• 05 июля 2024
Автор, дивіться , якщо друзі близькі і донька справді не проти , можна таке пропонувати. З іншої сторони, вони одружуються, хлопець відповідно стає виїзний і може виїхати за кордон, з-за кордону оформити розлучення онлайн за деякий час , і все , усі вільні птахи. Я б мабуть домовлялась на таких умовах , тому що щоб потім не було образ , якщо у вашої доньки повернеться доля інакше і вона захоче вийти заміж , не відкидайте такого варіанту бо це життя і всяке може бути . То щоб потім не було образ зі сторони друзів , якщо на той момент буде ще війна а їх син буде в Україні і розраховуватиме на відмазку по інвалідності ’дружини ’ . Я б це ще добре обдумала у колі сім´ї і з донькою , але швидше за все якщо б пропонувала тотщось в такому стилі що ’одруження’ на певний обмежений час , наприклад рік умовно, для того щоб він міг виїхати і зберегти своє життя , і дальше кожен йде своєю дорогою. Бо справді , ви зараз маєте добрі помисли , одружаться допустим і все таке , то щоб потім в разі чого не було диких образ , на превеликий жаль ви ж розумієте що війна ця ще потриває трохи часу , а ваша донька молода і все в неї ще може змінитись багато раз, і думка , і обставини, і погляди.

наКоблучках• 05 июля 2024
Может тот парень и не захочет, молодые глупые еще, может у него есть любовь, которую он этим фиктивным браком расстраивать не захочет
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Вже писала, інвалідність тільки на два роки, з яких вже півроку пройшло. То ж в будь - якому разі відстрочка на 1.5 роки максимум
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Немає. Й я не розумію, як шлюб, укладений з такою метою, може засмутити
Ну ниче се• 05 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
Подождите. Т. е. семья не планирует жить вместе. А на основании чего ему дадут отсрочку? Вроде ж отсрочка для того, чтобы он ухаживал за женой. И дочь ваша не сирота, вы за ней можете ухаживать. С чего вы вообще взяли, что его не мобилизируют?
Читайте закон там все написано.
Муж ухаживает за женой, жена за мужем.
Родители в этой истории только если нет мужа.
Варена цибуля• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Дівчина навіть в іншій країні живе й заміж по-справжньому років 10 ще не збирається
А сколько ж ей лет?
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
А сколько ж ей лет?
18, восени 19 буде

Аноним с кешбеком• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я так мала інвалідність по 2роки кілька разів , і кожен раз не планувала продовжувати бо це заморочливо, бо треба виписки з лікарень про лікування , комісія МСЕК і все таке . А потім сталось так, що потрапила в лікарню і мала лікування, одне а потім друге , на огляди до лікаря опісля ходила та і в історії моїй важливо щоб були позначення про моє лікування. В результаті на даний момент в мене пожиттєве . Ви можете сказати друзям так , що в хлопця є півтора року , але для себе не будьте така певна. Хто знає як і що буде за півтора року.
Дайте подумать• 05 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
Читайте закон там все написано.
Муж ухаживает за женой, жена за мужем.
Да, да. Муж ухаживает - это ключевое. Как, интересно, он планирует ухаживать, проживая в другой стране? Дочь автора живёт за границей.
Варена цибуля• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
18, восени 19 буде
А зачем это вашей дочери?
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
Чоловік не має доглядати. Достатньо просто мати дружину з інвалідністю.
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
А зачем это вашей дочери?
Зробити добру справу
Дайте подумать• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Нет, не достаточно. Нужно подтвердить совместное проживание.
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
Ви не в темі.
Дайте подумать• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Ви не в темі.
А вы почему вдруг так глубоко в теме? Вам же только сегодня вечером эта мысль пришла в голову))
Баба на горошині• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
В кого? Шлюб мається на увазі фіктивний
Не предлагайте. Сами попросят-тогда решайте. А то случись что-вьі,же и виноватьіми останетесь. Люди не ценят добро
Не зацілована• 05 июля 2024
Для чого вашій дочціі потім це клеймо на все життя розлученої? Її потім потрібно буде це пояснювати своїм хлопцям(майбутньому чоловіку , його батькам і так далі) цю історію. Люди різні можуть і не вірити у це все, Я б для своєї доньки не хотіла такого
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
Вже писала. Маємо з чоловіком друзів, колег, знайомих, які оформлювали таку відстрочку.
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
Клеймо? Ви з середньовіччя? Й нащо це комусь пояснювати й навіть про це говорити?!

Аноним с кешбеком• 05 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
Спільне проживання якщо ти є опікуном наприклад батька чи матері, в випадку одруження вони можуть не проживати спільно, тим більше до одруження. Але конкретно в такому випадку як в автора , цілком хороша можливість це одруження і виїзд за кордон разом, а далі розлучення онлайн з-за кордону. Для хлопця це реальний шанс . Тим паче що в нас дуже міняються правила для відстрочки , сьогодні дружина з інвалідністю підходить, а завтра вже ні. Це як з батьком дитини з інвалідністю , раніше міг демобілізуватись якщо в тебе дитина з інвалідністю, зараз , по нових правилах з травня , якщо батько вже на війні а дитині поставили інвалідність , він уже не демобілізується з війни, є мама.
Глас_Народа• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Тобто, відповіді немає. Моїй дитині від цього гірше не буде
Я бы сама не лезла дочку предлагать. Если бы попросили, и дочка была бы не против, тогда да, спасли бы парня.
Не зацілована• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Справді не потрібно своєму майбутньому чоловіку говорити що ти була вже колись заміжня, нехай він про це дізнається потім випадково, так справді буде краще, а ви тоді почнете пояснювати що це фіктивний шлюб і він вам повірить 100%
Дайте подумать• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Скажите, вы уверены, что через 5-10 лет вашей дочери не будет стыдно за этот поступок? Вы уверены, что человек, с которым она через 5-10 лет решит связать свою жизнь, адекватно воспримет эту ситуацию? Она ещё фактически ребёнок. Ответственность за все на вас.
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
Я мала на увазі родичів чоловіка. А чоловіку що пояснювати? Ну була й була заміжня
Несу пургу• 05 июля 2024
Можливо і да, скоріш за все навіть да.
А я нівроку• 05 июля 2024
Прикольно за счет дочки чужие проблемы решать. Даже не добумалась бы до такого
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляДайте подумать
Вона повнолітня. Й так, я розраховую на адекватного зятя. А там, як пощастить.
Й за що їй має бути соромно???
МаксХмара• 05 июля 2024
Автор, как-то не много странно звучит, ладно этот парень выехать хотел бы,то понять можно, а так получается у него отсрочка максимум на год ,полтора будет , а дальше воевать ? Если вы идете на такой шаг , пусть хоть свою жизнь спасает , а не отсрочку получит.
Дайте подумать• 05 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Й за що їй має бути соромно???
Ну, представьте, что она влюбляется в парня, который воевал, и рассказывает ему, что она помогала ’косить’ ухылянту. Уверены, что парень ’адекватно’ это воспримет?
автор 12 галюцинаций • 05 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
Ну, це нехай сам вирішує. Але я думаю він не планує виїжджати.