Вельшановна• 05 июля 2024

Ви володієте сліпим методом друку? Дуже тияжко мені вчитися(((

Хочу опанувати методику сліпого набору (друкувати не дивлячись на клаву)
Зараз друкую досить швидко, але дивлюсь на клаву і використовую по суті лише 4 пальці
Почала вчитится на он-лайн тренажерах - думаю що я якась тупа і дерев*яна - ну взагалі важко йде(((

А ви вмієте? Швидко навчилися?
БоВжеВільна• 05 июля 2024
Нет, но знаю что где находится и могу не смотреть на клавиатуру при наборе

БоВжеВільна• 05 июля 2024
Просто для себя не сильно виду смысла этого действия
Смешнюча• 05 июля 2024
Нет, так и печатаю 2мя-4мя пальцами, но довольно быстро. Может правильный набор еще быстрее. Но я правда не сильно страралась, пробовала и забила.
Единорог_помог• 05 июля 2024
А зачем? Я училась но до конца тоже не домучала, работаю программистом (то есть посточнно печатаю код), достаточно умений, когда печатаю - поглядываю одним глазом на клавиатуру, сколько пальцев использую даже и не знаю)

Или вам надо именно скоростную печать?
Кубик Рубика• 05 июля 2024
Ну я вмію. Але якщо чесно, не бачу особливої користі з цього вміння. Вчилась ще у школі, нас вчили друкувати ще на друкарських машинах сліпим методом.
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
ну мені це спростить роботу - буду бачити помилки відразу, а не черезх пару сек))
Лгин• 05 июля 2024
Я скажу почему тяжело и да, это всем так. Просто переучиваться всегда тяжелее, чем начинать с нуля. У меня сын прошел полный курс с диска.
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляСмешнюча
от і я - ДУЖЖЖЖЕ швидко, але 4 пальці і дивлячтсь на клаву
і пробую ж вчитися, але я якась утпа - мені воно важко чомусь дається
Прпавда практиткую 3й длень
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог

Или вам надо именно скоростную печать?
ні, мені треба в першу чергу НЕ дивитися на клаву при друці
Ну і в ідеалі не 1 слово в хв друкувтаи при цьому)

Смешнюча• 05 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Прпавда практиткую 3й длень
Наверное, надо время чтобы мозг адаптировался, забыл старый способ ввода)
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляСмешнюча
певно так) а ще я вночі вчусь, а вдень знову своїми 4 пальцями шпарю
Однозначная• 05 июля 2024
Навчилась ще в 11 класі, були профільні курси у школі (вчилась ще на друкарській машинці). Викладач була сувора і вибаглива, тому друкую швидко, легко, помилок мало. Пройшло більше 20 років, вправність не вивітрилась)
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляОднозначная
Ох, треба було в школі нормально вчитися всьому що давали)
Смешнюча• 05 июля 2024
Ответ дляОднозначная
Как в ’Любовь на кончиках пальцов’))? Кстати, кто не видел, советую, легкий ромком) Может автор, вас вдохновит)))
Краля-Галя• 05 июля 2024
Сын у меня умеет, на англоязычной клавиатуре, писать по русски, не глядя вообще
Я ещё со школы помню только средний ряд
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляКраля-Галя
Я ещё со школы помню только средний ряд
Я вчора купила механічну клаву без укр розкладки)
тренуюсьЩ
Але я дивлюс на клаву не для тогог аби букви побачитит, а прорсто якось візуально натискаю на клавіши
Светка-пипетка• 05 июля 2024
Научилась еще в 1989 году на курсах. Работала машинисткой потом.
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
цікаво - я 86го року народження
Lolo-5478• 05 июля 2024
Училась на курсах. Да, трудно не смотреть поначалу. Навык очень полезный. И кириллица, и латиница ’вслепую’. Лучше всего пройти курс в техникуме. Занятия 1-2 месяца.

Тепличная• 05 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Та залиште свої 4 пальці, шо ви мучитеся
Сядьте прикрийте руки рушником і дивіться на екран, експериментуйте
Моторна пам´ять є, інакше ви б не друкували
Светка-пипетка• 05 июля 2024
Ответ дляВельшановна
цікаво - я 86го року народження
Что именно интересно?
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Что именно интересно?
та я ком побачила тільки коли в унівре пішла
Светка-пипетка• 05 июля 2024
Ответ дляВельшановна
И что
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
И что
не зважайте. то мої таракани:_)
Светка-пипетка• 05 июля 2024
Ответ дляВельшановна
не зважайте. то мої таракани:_)
Ну наверное
Люди ж и до 1986 года жили
автор Вельшановна • 05 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Ну наверное
Люди ж и до 1986 года жили
та зрозуміло) не зважайте)
Светка-пипетка• 05 июля 2024
Ответ дляВельшановна
та зрозуміло) не зважайте)
Та все норм
akarra• 05 июля 2024
Да, нас ещё в школе научили
Правда, латиницей, метод 10 пальцев
Радуга-дуга• 05 июля 2024
Ответ дляВельшановна
Я полгода училась 10 пальцами,не освоила,они у меня так не сгибаются)
лаМпочка• 05 июля 2024
Дуже раджу ’Соло на клавиатуре’ (автор Шахиджанян) - відмінна програма для навчання, можна знайти з таблеткою.