Все і одразу• 05 июля 2024

Магний в6 антистресс. Сколько его пили? Можно пить больше месяца?

Или лучше магний в6 просто пить? В инструкции написано 1 месяц пить
Квітка Миру• 05 июля 2024
Пила 2

Дівчина заглядєніє• 05 июля 2024
Дня 3,поносы жуткие начались.но о стрессе забыла,там бы до туалета добежать
автор Все і одразу • 05 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ого((
Дівчина заглядєніє• 05 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Ого((
Но у меня от всякого магния такое))))
Чаклунка-ведунка• 05 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Но у меня от всякого магния такое))))
Потому что магний слабит, идет желчь оттуда и поносы)
автор Все і одразу • 06 июля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я не знала об этом, честно. Я его и во время беременности пила, всегда все нормально было
VitalinkaGL• 06 июля 2024
пью 2 года
пока не умерла
VitalinkaGL• 06 июля 2024
не пила месяц,стала плаксивая,нервная,опять пью его+витамины
А у нас макарошки• 06 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Потому что во время беременности в основном запоры)))

Смажена полуничка• 06 июля 2024
Є різні форми магнію.
Слабить оксид - абсолютно без толку його пити, він не засвоюєть.
Також слабить цитрат магнію - але він непогано засвоюється.
Магній без послаблюючого ефекту - гліцинат і таурат.

У нас в аптеках зустрічається лише цитрат.
На айхерб раджу KAL таурат з б6 або будь-який гліцинат. Мій улюблений - від бренду Terry Naturally, він з Б6 і цинком. Але пити треба по 4 табл.
автор Все і одразу • 06 июля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так я и сейчас его пью, просто уже 2й месяц пью, и решила узнать кто как пил. Скорее у Вас так организм реагировал
Смажена полуничка• 06 июля 2024
По тривалості прийому.
Надлишок магнію виводиться з сечею щодня. Передозувати його майже неможливо.
А ще він дуже сильно витрачається організмом під час стресу.
Тому можна на цей рахунок не хвилюватись і приймати постійно.
А у нас макарошки• 06 июля 2024
Ответ дляВсе і одразу
Может быть)
Но спасибо за тему, завтра думаю начинать его пить, но начинаю уже года два....теперь точно решилась)
Помогалочка• 06 июля 2024
Пью 2 года. Он не имеет накопильной дозы. Пока принимаеш - помогает
France_cosmetics• 06 июля 2024
Пью 2 месяц без перерыва Магний (морской) Б6+Б9. Только через месяц обратила внимание, что засыпаю нормально. Стала спокойно читать новости негативные. Побочки нет. Утром кальций, вечером магний. Стала принимать, так как рука после гипса, а кальций лучше принимать с магнием.
Тишком_нишком• 06 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
По тривалості прийому.
Чула таке, приймаю 2 роки, але стала помічати, що пагано сплю, а зранку важко прокидаюсь. Нещодавно їздила на 2 тижні по ділам ,забула взяти з собою, сон налагодився. Подумала,що це не через нього, тому що магній навпаки повинен сприяти засипанню, а потім прочитала думку, що такий зворотній ефект може бути. Цікаво, в мене одної таке?......
автор Все і одразу • 06 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
По тривалості прийому.
Дякую
Смажена полуничка• 06 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Не знаю логічних пояснень.
Дефіцит магнію може викликати безсоння. Якщо дефіциту немає, то магній на сон не буде впливати. При цьому він все ще необхідний для багатьох інших процесів в організмі.

Якщо ж проблеми зі сном, не дивлячись на прийом магнію, то у вас просто немає дефіциту. Шукайте причину в іншому.

Що ще може бути - можливо якісь домішки та доп.компоненти у конкретному препараті. Спробуйте інший магній, інший бренд та форму.

B6, до речі, на постійній основі приймати не варто.
ПолБатона• 04 августа 2024
Ответ дляТишком_нишком
В мене також було таке із магнієм