Мелочунь• 06 июля 2024
Пункт перетину кордону у Польщу
Їду автомобілем вперше, через Львів. Який обрати пункт перетину? Дякую
Чтооооооооооо?• 06 июля 2024
Тиждень тому були на пункті Краківець/Корчова
Підʼїхали туди машиною о 09:30, за 3 години пройшли.
Наші спитали чи не брала я зброї сьогодні, а поляки валізу перевірили і капот попросили відкрити)))
Назад також цим пропускним пунктом за 2 години справилися були близько 15:00
Мелочунь
• 06 июля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дякую!!!
Щось не спиться• 06 июля 2024
Самый мало населенный это Смільниця.
Ну тоже ж имеет значение куда Вам потом. Может там объезжать 100 км надо будет, то проще постоять в очереди
Залізна тьотя• 06 июля 2024
Автор, не забудьте обов´язково грін-карту (страхування). Десь бачила , що має бути роздруковане
Мелочунь
• 06 июля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую, вже зробила!