lmelani• 06 июля 2024

ISW-путін хоче знищити УСЮ Україну.

ни родины,ни флага и мертветчука на престол (или янека).никакого языка родного.ни че го."знищення української державності та ідентичності, йдеться в аналізі Міжнародного Інституту вивчення війни (ISW)"
Леска• 06 июля 2024
На жаль так і є

РойЛеля• 06 июля 2024
Клянусь, в мені не тільки образа і зло говорить, але я ще не бачила такого некрасивого антисекс мужчини як путін.
Додік
vidivan• 06 июля 2024
Це вже давно зрозуміло. І наша доблєсная влада йому дуже в цьому допомагає.
Бессмертный пони• 06 июля 2024
Тоже мне новости .
mymoly• 06 июля 2024
Ответ дляvidivan
Зараз, пождіть, автор напише, що ви мертвечуковийбот
vidivan• 06 июля 2024
Ответ дляmymoly
Хай пише. Нажаль, це не змінить реальності.
Khmelnichanka• 06 июля 2024
Ответ дляvidivan
Боюсь, що в цьому питанні Ви з автором поб´єтеся ))))))
vidivan• 06 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я просто не буду реагувати
Falcon82• 06 июля 2024
Ответ дляvidivan
Отож. У ніх одна мета.

Каллипсо• 06 июля 2024
Это понятно с самого начала, Америку не открыли. И? Смысл темы? Расшатать и так расшатанную нервную систему?
Falcon82• 06 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Відробляє Маня
vidivan• 06 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Тсс)) хай дівча пізаробить на труси))
автор lmelani • 06 июля 2024
Ответ дляmymoly
Так вы и есть
автор lmelani • 06 июля 2024
Ответ дляFalcon82
Відробляє Маня
Ваня,ваш мертветчук-лошара и все его проекты обломались,только зря вбухал деньги в смешных ботов и пропаганду
всем надо• 06 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Удалено администрацией...
Falcon82• 06 июля 2024
Ответ дляlmelani
Ну, вибачте, нинішній ваш більше платить, але ж не треба так колишнього обсирати))
автор lmelani • 06 июля 2024
Ответ дляvidivan
Тсс)) хай дівча пізаробить на труси))
Институт войны -это не ваша мертветчуковская методичка
автор lmelani • 06 июля 2024
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
всем надо• 06 июля 2024
Ответ дляlmelani
Удалено администрацией...
А мне и тут было нормально при Яныке. Уж лучше чем теперь.

автор lmelani • 06 июля 2024
Ответ дляFalcon82
мертветчук-лошара.это судьба.и ботня его смешная
автор lmelani • 06 июля 2024
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
Falcon82• 06 июля 2024
Ответ дляlmelani
Зато Маня як флюгер)))
Елена 2016• 06 июля 2024
Ответ дляlmelani
а вы не бот? вы тоже бот, который пришел на форум - нести чушь.
всем надо• 06 июля 2024
Ответ дляlmelani
Удалено администрацией...
Будете командовать своей собачкой.
mymoly• 06 июля 2024
Ответ дляlmelani
Так вы и есть
О, рандомайзер сломался
SARA Abramovнa• 06 июля 2024
Ответ дляFalcon82
Зато Маня як флюгер)))
Так він Ваня,вище написав
mymoly• 06 июля 2024
Ответ дляlmelani
Удалено администрацией...
Це ви до себе кличите, ні дякую. Мене країна не випускає, каже нам тре генофонд
Иошши• 06 июля 2024
Не помню запретов на украинский язык при Яныке, а Порошенко и Зеля своим навязыванием вызывают отторжение языка, вышиванок и т д
Дана-Нирвана• 06 июля 2024
Я читала сегодня эту статью на сайте ’Украинской Правды’. Ну такое...
’Військові аналітики переконані, що українські контрнаступальні операції зі звільнення оперативно важливих територій залишаються найефективнішим способом підірвати довіру Путіна до бажаного кінцевого результату його агресивної війни проти України.
На їхню думку, впевненість Путіна у здатності Росії схилити Україну до капітуляції або виграти затяжну війну на виснаження ґрунтується на оцінці, що Україна не зможе провести операційно значущі контрнаступальні операції.
Разом з тим, підкреслюють експерти, Захід повинен поспішити надати Україні підтримку, необхідну для проведення контрнаступальних операцій, щоб зруйнувати розрахунки Путіна і уникнути затягування війни більше, ніж це необхідно для забезпечення миру, прийнятного для України та її партнерів.’
Два с половиной года кричат, что помощи недостаточно, а все без толку.
автор lmelani • 06 июля 2024
Ответ дляИошши
мертветчуковская,за кораблем!