КротоТо• 06 июля 2024

Будете оплачивать контракт, если ребёнок не поступит на бюджет?

Думаю, что в этом году легко всем поступить будет, т к много детей выехало. Но вдруг ребёнок не поступит на бюдет, как решите вопрос? На следующий год будет поступать, выберет другой вуз или заплатите?
Куда будут поступать Ваши дети? Как оцениваете шансы на бюджет?
Педиатор_я• 07 июля 2024
Моя дитина в минулому році вступила на бюджет в мед університет а тепер потрібно переводитися на контракт бо наша влада у травні прийняла указ що після закінчення ВУЗу випускники які навчаються за кошти держави не зможуть обирати місце інтернатури і її спеціалізацію якби знали що таке буде то одразу вступали б на контракт та і все а зараз повернемо кошти за рік навчання на бюджеті і перейдемо на контракт. Так що і таке буває.
Тану на сонці• 23 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Так завжди в меді було. Бюджетники по розподілу мали відпрацювати.
Слава Українi• 04 августа 2024
Ответ дляМушля з Криму
Так контракт не дает право на отсрочку
Хто вам таке сказав, чули дзвін не знаєте про що він. То мова була про аспірантуру. Вся денна форма послідовної освіти дає право на відстрочку/
ЗаведУющая• 09 августа 2024
Ответ дляБараболька
Конечно буду, кружки сейчас дороже обходятся чем тот контракт)
И частые садики