КАПСЛОЧНИЦА• 06 июля 2024
Сепарація, син і мама
Сестра 3 роки зустрічається з хлопцем, два з яких живуть разом, знімають квартиру, обидва працюють, він заробляє більше, вона - менше, але різниця не критична. Йому 32, їй 29. І усе б нічого, але 1-2 рази на тиждень він їздить ночувати до мами - ´´бо скучив, та й мама сама сумує´´.
Мені здається це якось ... неправильно. Що, навіть, коли чи якщо вони одружаться, він так і продовжить бути залежним від мами.
Розумію, що справа не моя, тому нічого не кажу. Але боюсь, що вона з ним втрачає роки.
Я права чи перебільшую?
PORKA• 06 июля 2024
Не нормально если к маме, даже вообще не нормально в 32 такое и ещё вопрос к маме ли...
птицаворона• 06 июля 2024
Ну, хз. Сестра ж може до своїх в цей час поїхати, наприклад. Чи подружок на паті на хаті покликати. Коротше, використати час для себе.
КАПСЛОЧНИЦА
• 06 июля 2024
Ответ дляPORKA
До мами )
На вихідні вони удвох в гості до мами, часто в кіно чи на прогулянку в парк разом з мамою. 70% вільного часу проводять з його мамою
Леплю из пластилина• 06 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
До мами )
Не лезьте
Занимайтесь своей жизнью
сладкий_ноябрь• 06 июля 2024
А чому ви обезцінюєте потреби інших людей?
Що норма для одного, не норма для іншого, я вважаю, що кожна людина має право на своє щастя.
КАПСЛОЧНИЦА
• 06 июля 2024
Ответ дляптицаворона
Може.
Але, імхо, це теж було б дивно, якби жінка/дружина 2 рази на тиждень ночувала у мами чи у подружки
Бойцовская• 06 июля 2024
Такие мамы есть, что прикрывают сыновей когда те по любовницам лазят.
Сирожено_пирожено• 06 июля 2024
Это плохо... имхо.
Для меня когда созваниваются часто - уже звоночек, а когда ездит ночевать - то совсем плохо
Незламна• 06 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
До мами )
Ну, это ненормально явно. Пусть бросает его, нового найдёт, мужиков полно.
Бойцовская• 06 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Може.
Вопрос ночует ли у мамы ? Вы же сами понимаете, что это ненормально в 32!
Мульйонерша• 06 июля 2024
Ой мой так к бабушке после свадьбы ездил сумував, каждую неделю, а он к телке бегал, оказалось
Сирожено_пирожено• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Не путайте потребности с отсутствием сепарации.... имхо
Мульйонерша• 06 июля 2024
Ответ дляPORKA
Пусть езжит с девушкой своей
КАПСЛОЧНИЦА
• 06 июля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Не лезьте
Занимайтесь своей жизнью
Та, займаюсь. Їй нічого не кажу.
Але ж в Інете обговорити можна? Почути чужу думку?
сладкий_ноябрь• 06 июля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Чому ви вирішили, що це відсутність сепарації?
:)
Мульйонерша• 06 июля 2024
Ответ дляjamaima
Моя подруга так заміж вийшла. Він до мами катався ночувати постійно. Шлюб тривав два місяці.
А мой с сентября по декабрь)
ничевока• 06 июля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Это плохо... имхо.
там ще й вище написали що в парк разом з мамою ходять гуляти чи в кіно.
там мама ментальна дружина і у дівчини взагалі немає шансів конкурувати з нею. там від повноцінних відносин з мамою зупиняє тільки те що інцест заборонений морально) а в дівчину можна потикати, а до мами поїхати переночувати. «тільки мама буде тебе любити по-справжньому а всі інші Ш і Б»
це печаль…
Мульйонерша• 06 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Може.
Я к маме в село езжу ну не каждую неделю, но езжу с дочкой, муж не хочет, я ему предлагала
Леплю из пластилина• 06 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Та, займаюсь. Їй нічого не кажу.
А что тут обсуждать если неизвестно как оно дальше будет.
Они могут пожениться, иметь прекрасные отношения, мама может помогать во всем, от готовки до помощи с детьми. А может быть все совсем наоборот. Хз.
Сирожено_пирожено• 06 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
))) потому что взрослого сынАчку должна интересовать его текущая жизнь и его женщина.... а не мама, которая уже все для него сделала и должна была отпустить во взрослую жизнь.
Говорю вам как мама 33-х летнего сынАчки)
Сирожено_пирожено• 06 июля 2024
Ответ дляничевока
це печаль…
во-во, мама воспринимает его как мужа
Леплю из пластилина• 06 июля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Нормальные отношения у взрослого сына и мамы быть не могут? Встречи только два раза в год по большим праздникам?
Сирожено_пирожено• 06 июля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Нормальные отношения и отодвигание своей женщины, ради мамы - это две большие разницы)
ничевока• 06 июля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
ну нормальна мама не лазила б з дорослим сином і його дівчиною в кіно і скрізь. третій зайвий. але певно мамі нема чим зайнятись бо синачка це все її життя і вона всім пожертвувала заради нього. і синачка має її розважати. і вона сприймає його як чоловіка, а не як сина
Незламна• 06 июля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Взрослым людям не нужно общение с мамой в таком количестве.
Роза в вазі• 06 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
До мами )
Хай Господь милує ... Мама хоч в одному ліжку з ними не спить ?