Да, я блондинка!• 06 июля 2024

Линяє боді. Це є фабричний дефект чи ні?

Продавець стверджує, що ні. Повернення приймати не хоче.
TaFo• 06 июля 2024
дещевая краска.скандальте.
АфродитаПетровна• 06 июля 2024
Закрепите раствором уксуса. Замочите вещь в кислой воде. Пропорции 1 к 1.
Маруська Му• 06 июля 2024
Тканина така дешева, як і фарбування.
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Не допомогло. Линяє і далі.
Точніше навіть не так. Цей варіант вирішення ситуації магазин рекомендував. Я зробила все. Але ситуацію це не врятувало.
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляМаруська Му
Тканина така дешева, як і фарбування.
А ціна 2500.. зовсім не дешева.
Стигла полуниця• 06 июля 2024
Ответ дляTaFo
дещевая краска.скандальте.
угу))) футбоолки баленсіага оригінал взагалі-то також линяють!
АфродитаПетровна• 06 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Не допомогло. Линяє і далі.
гугліть закріплення кольору на полієстрі.
Маруська Му• 06 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
А ціна 2500.. зовсім не дешева.
Я Вас розумію. Почала сама шити, через те, що не могла підібрати собі футболку по довжині, з якісної тканини і щоб не сідала ... Як почала занурюватись у це і розбиратись, то просто у шоці з того, що шиють зараз і з яких тканин. Але є і класні виробники.
АфродитаПетровна• 06 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
А ціна 2500.. зовсім не дешева.
Нахалеру купувати такі дорогі купальники? Це ж всього лишень купальник.
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Це не купальник. Боді.
Маруська Му• 06 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
За скільки циклів прання полиняла у Вас?
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Та мене більше цікавить чи зі сторони заклнодавства це є брак, чи ні. Якщо це є брак, то буду сваритись.
Поки що магазин все що пропонує знижку в якості вибачень)))
Баррикадница• 06 июля 2024
У меня бывало что линяло, но я же эту вещь носила уже, ни разу не пробовала возвращать. Типа - селяви
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляБаррикадница
Якщо це брак, то річ має повертатись незалежно від того, чи носили, чи ні. Вона для подальшого продажу не є придатна та має списуватися.
АфродитаПетровна• 06 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Це не купальник. Боді.
Тьху. Думаю про боді, а пишу купальник. Дивіться на склад тканини і гугліть закрілення кольору. Хочете пободатися з продавцем , то можна через захист споживачів, але треба буде оплатити експертизу. Процедура геморна. Краще зверніться до хімчистки за порадою чим закріпити краску.
Печенюшка• 06 июля 2024
Мені колись джинси за 100 у о фарбували ноги
Смячиком• 06 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Це не купальник. Боді.
Поддержали украинского производителя?)
Стигла полуниця• 06 июля 2024
Ответ дляМаруська Му
у подруги оригінальна темно-темно чорна футболка перше прання усе інше пофарбувала. потім вона просто її прала із дуже темними речами, тож я не вкурсі коли прям чиста вода стала стікати.
але тема із закріпленням оцтовою водою працює від линяння - перевірено багаторазово ще з дитинства
Стигла полуниця• 06 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
зазвичай в публ договорі оферти або в гарантії прописано. якщо то інет магаз, або якась оф.брендова точка
Маруська Му• 06 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Сучасні фабрики роблять фарбування вже із закріпленим кольором, що не линяє. Але так, чорний капризний дуже.
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляСмячиком
Поддержали украинского производителя?)
Так.
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Це власне виробництво, мереживний магазин.
TaFo• 06 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
у меня не было такого опыта с брендовыми вещами
автор Да, я блондинка! • 06 июля 2024
Ответ дляTaFo
А у мене навіть з самими дешевшими такого досвіду раніше не було
Смячиком• 06 июля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Так.
Ожидаемо