Барвіночка• 06 июля 2024

Кто 24 п. в Германии почему вы именно там, а не в другой стране

если честно, потому что есть пособия?
или страна настолько нравится? Чем нравится? Какое будущее для себя видите в Германии?
или Германия потому что дети смогут бесплатно поступить в универы и вы сейчас делаете абсолютно все, чтобы остаться навсегда ради детей?
или ждете европейскую пенсию?
или планируете уезжать при удобном случае?
Хотелось бы анонимно поговорить
ХтоЯкщоНеЯ• 06 июля 2024
А какое вам дело до чужой жизни?)

Полтавська галушка• 06 июля 2024
Что вам даст эта информация?
Принимайте решение сами
Не танцую- но пою• 06 июля 2024
Мой кум там с семьёй. Двое маленьких детей и жена с онкологией в ремиссии.
Они там потому, что старша дочь от первого брака давно там живёт, замужем. Ехали к ней и обосновались
НашлаПерепискуМужа• 06 июля 2024
Ну конечно из-за пособия и жилья, хороших языковых курсов.
Khmelnichanka• 06 июля 2024
Анонімно майже не пишу, тому не буду відходити від принципів :)
1. Опинилась тут випадково, краіну для захисту сама не обирала (нашу родину вивозила Служба у справах дітей).
2. Вдячна за соцдопомогу, без неі не змогла б бути будь-де. Як і без соціальних послуг.
3. В цілому Німеччина і я - не дуже сумісні поняття, хоча з кожним місяцем я бачу все більше плюсів. Раніше я відчувала лише вдячність, та дуже сумувала за Украіною, та зараз ловлю себе на тому, що потроху адаптуюсь.
4. Думки про зміну краіни були, і неодноразово.
Та знову ж таки - там добре, де нас нема….
5. До закінчення війни в Украіни навряд чи повернусь, після того - 99%, що так.
Та не загадую.
Конфиденциальность• 06 июля 2024
Про европейскую пенсию смешно. Да, посидят на пособии, потом перепрыгнут на пенсию.
Добротная• 06 июля 2024
Кто что ищет. Для меня отсутствие «вкуса жизни» в Германии оказалось весомой причиной. Я не могу жить без эмоций в обществе с заблокированными эмоциями. Для детей хорошее будущее можно создать и в другой стране. Уехали, и никакие деньги не остановили. Хотя Уже был налажен быт, была работа

Лупаю цю скелю• 06 июля 2024
Потому что парень тут держит (немец), страна отстой по большей части, точнее очень на любителя. Свалим при первой возможности 🙏 пособие никогда не получала
Слухи-руки не распускаю• 06 июля 2024
Послушаю, тоже интересно.
Хочу поехать в Германию.
ВыФсеВрете• 06 июля 2024
Тому що волонтери привезли саме сюди на початку ніхто про виплати навіть не думав і не знав... Тому що діти дуже швидко вільно заговорили німецькою, це відкрило доступ до освіти на рівних і до соцальних контактів. Саме складне для всіх це плани ’залишитись’. Бо за існуючими, навіть при позитивних спрощення, по факту це не просто... І дійсно зараз найскладніший час для переїзду за параграфом до Німеччини..
Тушьмушьнюшь• 06 июля 2024
Опинилися на початку березня 2022 тут випадково, про ніякі виплати тоді ще нічого не знали . Є плюси, є мінуси. Щодо майбутнього дитини - я не в захваті від місцевої школи. Хоча для мене краще, щоб дитина добре знала німецьку мову, ніж скажімо болгарську чи словацьку. Син мову вивчив, добре вчиться, але і українську школу не покидає, бо мріє додому повернутися
Киця-бриця• 06 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви в укр.школі на дом.навчанні чи в оптимі?
автор Барвіночка • 06 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Смешно, но некоторые уже работают, где придется, верят
автор Барвіночка • 06 июля 2024
Ответ дляДобротная
а что за работа? В Украину уехали? Знание языка как у Вас?
Тушьмушьнюшь• 06 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Онлайн з основних предметів в своїй київській школі в другій половині дня. Інші оцінки звідси переносять. Хоча програми абсолютно різні і предмети теж
Киця-бриця• 06 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дякую, ми після 4 кл поїхали, а 5 навіть не посиупали в Україні. Я хочу математику додати українську, репетитора онлайн знайти.
Добротная• 06 июля 2024
Ответ дляБарвіночка
В бабрершопе. Знания языка - сдала экзамен на А2, по факту 0. Уехали в Украину, в Харьков. Сейчас думаем куда все-таки ехать, но Германию не рассматриваем
Тушьмушьнюшь• 06 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
У нас репетитори з укр мови, математики і англ мови. Відповідно одиниці тут в табелі - не заслуга німецької школи. Хоча є в великий прогрес - річна оцінка з німецької 2, додатково ніяк не вчить, тільки в школі. У більшості в класі гірші оцінки, оцінюється вже як всі. Ми теж приїхали в кінці 4 класу, ще встиг тут місяць в молодшу школу походити
Борисфенка• 06 июля 2024
Тому що тут жив мій брат вже багато років, їхали до нього. Про параграф ще не знали, його ввели пізніше.
Країна, як країна, є свої плюси і мінуси, жити можна. Кудись далі рухатися лінь і страшно.
Майбутнє туманне. Я повернуся, дитина - хтозна.
Для пенсії (чи якогось прожиткового мінімуму по віку) треба 5 років робочого стажу легально, з виплатами в пенсійний фонд.

Киця-бриця• 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ого, 5 років стажу це зовсім мало, я здивована... круто.
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Німеччина робить все, щоб якомога більше українців залишилося. Навіщо їм це - хтозна, є безліч версій.
автор Барвіночка • 06 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
та що ж вона такого робить?
Тушьмушьнюшь• 06 июля 2024
Ответ дляБарвіночка
та що ж вона такого робить?
Наприклад , дає багато шансів вивчити мову, повторювати, перездавати. Багато волонтерських організацій підтримують. Продовжує і далі приймати біженців.
Борисфенка• 06 июля 2024
Ответ дляБарвіночка
та що ж вона такого робить?
Мені лінь перераховувати. Хай вам інші розкажуть
ВыФсеВрете• 06 июля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
ну по перше з 2024 вже майже інтеграційні курси і В2 вибірково... дають вивчити мову на рівень простої роботи і це теж круто. Бо дуже хороша соцпідтримка.
автор Барвіночка • 06 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
а без підтримки Ви б були в Німеччині?
ВыФсеВрете• 06 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
це 60 пенсійних внесків.. опвірте на справді це не так просто. Зі мною на курсі були люди які і 10 і 20 років в ґнімеччині і ще не дійшли до цього, бо купи ньюансів. І це був курс С1 де у всіх вже більш менш набраний стаж і кваліфікація в Німеччині.
ВыФсеВрете• 06 июля 2024
Ответ дляБарвіночка
а без підтримки Ви б були в Німеччині?
я вже писала, що мова пішла легко... це те ж дуже важливо.
Киця-бриця• 06 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Ааа, тобто 5 років стажу це не календарні 5 років? Тоді shit(((
Тушьмушьнюшь• 06 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Я не здала в2. Ось іду на повтор, дозволили. Всім, хто хотів, дали повтор серед знайомих. Дипломи підтверджуються. Ніхто на роботу поки не жене фізичну. Більше того, мені бератор запропонувала поступити тут в університет)) а років мені не мало…