Ms. Искренность• Изменено 07 июля 2024
Дайте хороший рецепт Наполеону
Бажаючим запитати чи в мене Гугл поламався зразу відповідаю: ті копірайтерські рецепти вже стільки моїх продуктів перепаскудили, що більше їх випробовувати бажання немає
І навпаки, тут дівчата завжди діляться перевіреними, хорошими рецептами. Їм же не треба, щоб це на першій сторінці гуглу було, тому всяку дічь не пишуть.
Ms. Искренность
• 07 июля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
З пива? :-)
Та можна і з віскі, аби смачно)))
Безпринципова• 07 июля 2024
Я роблю по відео з Ютуб з кремом Дипломат.
Важко радити, якщо не знаєш, який вам не сподобався :)
Бандитка Сью• 07 июля 2024
Наберить в ютубі ’випічка і кулінарія’. Всі пекла ,за рецептами пані Галини. Ні разу, не стратила, дуже смачні, різноманітні. Останній раз з яблуками 2 рази повторювала дуже смачно.
Ms. Искренность
• 07 июля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Наполеон з яблуками?
Кумедний ґудзик• 07 июля 2024
От всей души вам советую вот по этому рецепту - вкус сказочный и получается всегда , если четко придерживаться инструкции . Делала уже раз двадцать !
Кумедний ґудзик• 07 июля 2024
Если ссылка опять не откроется , то название видео звучит так :
Много пекла вариантов торта ’Наполеон’ этот самый лучший (особенный): мама рецепт сохранила из 70-х
Калнина Наталья
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Дівчата тут теж роблять перепости з інтернету, хіба не бачите? І всі - ’перевірені’.
Бандитка Сью• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Наполеон з яблуками?
Так, крем . Сама ,не очікувала, подивіться.
Глубоководная селедка• 07 июля 2024
Ответ дляВишневка
А зачем переписывать рецепт , если он полностью с картинками выложен на Ютюб ? Разве не проще скинуть саму ссылку , чем пересказывать своими словами ?
То незрозуміло, що авторці потрібно.
Як вона не хоче з ’гугла’
Забобонний фрукт• 07 июля 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ви готували так? Вдало вийшло?
Звісно. Вже 150 разів готувала. Це класичний рецепт. Коржі пропитуються за пару годин. Дуже ніжні
Черпак_для_фантазий• 07 июля 2024
Ответ дляВишневка
З відключеннями електрики і інтернету треба записувати.
Авторе, мої каракулі скидати?
Безпринципова• 07 июля 2024
Ответ дляРяженка
Мой любимый рецепт, готовила уже много раз)
Я теж його роблю, дуже подобається
Безпринципова• 07 июля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Авторе, мої каракулі скидати?
Ще скріни робити можна
Забобонний фрукт• 07 июля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Авторе, мої каракулі скидати?
Ну так хай сама сідає та переписує зараз , поки є світло
. А як не буде його , то і спекти нічого не зможе , а не тільки прочитати . Такі часи зараз - треба якось підлаштовуватись
_Alekssandra_• 07 июля 2024
Автор, я кондитер ещё тот. На этом форуме мне посоветовали рецепт Наполеона с канала ’Смаколык юа’. Пекла не раз. Очень просто все.
Единственное, что по её рецепту очень большой получается.
Первый раз я сделала этот огромный, а потом на половину рецепта.
Бідося• 07 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
ссылка битая
Ms. Искренность
• 07 июля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
То незрозуміло, що авторці потрібно.
Як вона не хоче з ’гугла’
Та я не не хочу з Гугла. Я хочу такий, по якому дівчата вже готували і все вийшло.
Ms. Искренность
• 07 июля 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Авторе, мої каракулі скидати?
Давайте, звичайно.
Бідося• 07 июля 2024
а недавно здесь тема была - кто покупает рецепты и зачем ))
у меня есть рецепт наполеона, но я не продам
лучшего я нигде не ела, ни в намелаке, ни за границей
Ms. Искренность
• 07 июля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Такі коржі
Хотіла б я знати хто мордарука смайл вліпив. Класні коржі, і торт красивий.
Ms. Искренность
• 07 июля 2024
Ответ дляБідося
Я купувати і не збиралася.
Не дам то не дам. Ваше право.