ПолБатона• 07 июля 2024
Невістка нічого не хоче робити
Син одружений вже 2 роки на дівчині з бідної сім´ї. Працюють обоє, але невістка на не престижній роботі. Вдома срач, вона прибирає лише поверхово, дзеркало з розводами, пилюка. За сином не стежить, щоб він зуби почистив чи нігті постриг, вчасно постригся, побрився. Як їй про це сказати?
Я_и_моя_собака• 07 июля 2024
Ответ дляБез комплексів
Кстати, а где наша свекруха с крестинами? Несколько недель ее не вижу.
Мабуть вже похрестили
Ангел-предохранитель• 07 июля 2024
Автор,мамині квіточки тут вам напишуть.У мене така ж ситуація,синайтішник,живуть за кордоном, вона як переїхала ніде не працює,це не проблема,він добре заробляє,але як всі айтішники живе у своєму світі,так от ця пані ,до якої я дуже добре відносилась,розвели там такий срач що в душі,і туалет сходити ,це елементарно гидко,їсти не готує взагалі. Цілими днями сидить на балконі і курить,і звичайно я маю просто нею милуватися яка вона розумна.Що з цим робити х.знає...за три роки що вони живуть у нього +40 кг ваги,я не вмішуюсь,його життя,але боляче
Свекруня• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я не троль, чому Ви так кажете?
а чому ви не навчили сина слідкувати за собою?
Вимагаю спілкування• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я не троль, чому Ви так кажете?
Тому що чистити зуби і ковиряти під нігтями бруд він повинен самостійно
Не виправдовуюсь• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Та теж так думаю
А чого до них таскаєтеся два рази на тиждень? Немає чим зайнятися?
Пи Пи Пилюля• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я приїзджаю 2 рази в тиждень. Коли нікого немає, то заглядаю в шафи, холодильник.
Не приезжайте. И нет проблем. Зачем вы их себе создаёте?
Всміхайлик• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я не троль, чому Ви так кажете?
Тому, до тут два варіанти, або троль, або найгірша мати в світі, яка не навчила сина чистити зуби і дбати про нігті.
Троль - значно кращій варіант, бо інший просто капець.
julia-678c• 07 июля 2024
За мужем своим следите? Зубы почистили, ногти обрезали, трусы ему поменяли?
Майданщица• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
А чому ніхто не думає про те, що мама хоче як краще?
Благими намерениями дорога в ад ведет - это про вас.
Отстаньте от невестки и сына, сами как нибудь разберутся. А сына уже пора с груди снять. Ногти подстричь/побриться/подстричься... а трусы надеть и жопу вытереть после туалета не нужно напоминать?
Kusalochka• 07 июля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Нахрена такие как вы постоянно опускают айтишников? ’Живе у своєму світі’ - это как? У меня большинство друзей в айти, отбитых нет. Это вы такое чудо воспитали. Воспитывать цветочков своих надо было. Чистоплотный, аккуратный мужчина, который с детства привык жить в чистоте не будет засыраться в семье.
Банка з медом• 07 июля 2024
Шо и даже попку сыну не вытирает? Ужас. Шо же вы, мамо, не приучили сына следить за собой. Можно было поверить, что вы не тролль, если бы остановились на ’пылюку не вытирает’, но на ’не заставят чистить зубы’, вы спалились. Садитесь, два. Тренируйтесь ещё.
Удальонка• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Її мама теж хоче як краще
Чого ваш син не забезпечує повністю жінку, щоб вона не працювала?)))
Банка з медом• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
То проблемы мамы що вона там хоче.
Банка з медом• 07 июля 2024
Ответ дляВишня на торті
Приїжджайте помагайте
ви ж бачите що дитина молода ще, сама не справляється
Да ну, если правда не тролль, то правда же поедет. Развод тогда обеспечен.
Ядвига Юсьлегко• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я бачу та роблю зауваження
Супер! Хоч поржала) гарно тролите)))
Дивно що ніхто ще не пожартував що вам ще у постіль до них треба заглянути) невістка не так піську поголила чи не так ноги роздвигає😂
СпайдерВумен• 07 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Супер! Хоч поржала) гарно тролите)))
Лежить так, що хлопчику не зручно. Коза така.
Спілий баклажан• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Як ви можете хотіти за Іншу людину, навіть якщо це ваш син? Це окрема особистість! Ваші бажання то ваші бажання.
ПростоБелка• 07 июля 2024
Я читаю та просто у шоці!! Спочатку автор підкреслила головне, мов
’дівчина з бідної сім´ї’ та працює ’не престижній роботі’. А чоловік працює на престижній роботі? Має гарну заробітну плату, дорогу машину та свій власний бізнес чи син хотів сісти жінці на шию, щоб вона все робила по дому та ще і його обезпечувала. А цей би лежав ноги дороги і пузо чухав. Далі також просто жесть.. ’ За сином не стежить, щоб він зуби почистив чи нігті постриг, вчасно постригся, побрився’ . Якби чоловік був інвалід, я ще б зрозуміла, проте, якщо людина цілком здорова, тоді щось з головою не те, - чи в нього чи у його мамки. Можливо, йому ще вибачайте і *опу підтирати в туалеті ? Одними чоловіками захоплюєшся, а від інших просто гидко. Бідна та його дружина, я б від такого давно втекла.
А ось і я• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
Я не троль, чому Ви так кажете?
дорослому чоловікові нагадувати чистити зуби? ваш син чмо якесь??
А ось і я• 07 июля 2024
Ответ дляПолБатона
то й дзеркало натріть?