Поддакиваю иногДА• 07 июля 2024
Хрещення онука. Щоб робили далі? Як поводили б себе?
Ми приїхали на ту годину, на яку було призначено. Але нас прохолодно зустріли. Привіталися і все. Та й запросили до дому. Дім у них в стані ремонту, краще б не запрошували сват зі свахою) ми й не дуже йти хотіли, але прийшлося…Кожен був зайнятий своїм. Невістку я не чіпала. Говорила з сином та звертала увагу тільки на онука. Онук постійно плакав. Навіть на руки неможливо його взяти. Постійно горнувся до невістки. Син собі сам гладив сорочку, бо невістка була з онуком. Мене це здивувало, але я промовчала. Невістка привіталася до нас всіх і займалася своїми справами. Не звертала на мене увагу. На святі за столом. Свати себе нормально поводили. Невістка теж зі мною не говорила, постійно весь вечір сама займалася онуком. Ніхто з нами не хотів фотографуватися, всі окремо фотографувалися. Невістка зі своїми родичами. А ми окремо. Вдалося зробити декілька фото з онуком поки він був у невістки на руках. Все пройшло начебто нормально. І святкування було гарне і веселе. Але відчувався холод з тієї сторони. Наприкінці коли ми вже збиралися їхати я всіх запросила в гості, а невістка промовчала з сином. Нас вони не запросили в гості до себе. Трохи образливо стало. Але я думаю, що після цієї зустрічі, нічого не зміниться. Все так і залишиться. Ніхто ні до кого їздити не буде в гості та про спілкування можно не мріяти…
Забрызжу ядом• 07 июля 2024
Вы высосали из пальца проблему. Вы видели и чувствовали то, что хотели, сама придумала, сама поверила, сама обиделась
Міряно-переміряно• 07 июля 2024
женщина, а можете на пальцах мне объяснить- шо вы хотите от всех нас и от них??
ну сотая тема уже))
Дуже дуже вумна• 07 июля 2024
МамО вас трохи забагато в сім´ї ваших дітей. І те що навколо вас не танцюють з бубном це нормально!
Діти вже виросли і мають свою сім´ю і своїх дітей. Змиріться з тим.
У китайців є таке прислів´я - коли кінь здох, то все, злазь з нього.
Синиця у спідниці• 07 июля 2024
На этом моменте, я даже всплакнула 😭
’’Ніхто з нами не хотів фотографуватися, всі окремо фотографувалися.’’
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляМerida
Шёл 456 день войны с невесткой....силы не равны...
Чому це сили не рівні?
Чудовий каламбур• 07 июля 2024
Ви хочете за одну нетривалу зустріч все налагодити? Це як зі схудненням. Стосунки псувались роками. Іноді буває точка неповернення. Здається, ви до неї близько
Кофр для ноги• 07 июля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
На этом моменте, я даже всплакнула 😭
вопрос в том, что не смотря на ситуацию люди должны вести себя прилично
Не кую, не мелю• 07 июля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Або вже пройшли її.
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Та де забагато, бачила їх пів року тому останній раз. Онук так виріс.
Кусюче сонечко• 07 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Чому це сили не рівні?
Ви цей бій програли. Онук горнувся до невістки і плакав, коли вас бачив. Дива не сталося, онук не відрікся від батьків, як тільки вас побачив.
Аленький носочек• 07 июля 2024
На тому моменті де син сам собі сорочку прасував, аж сльоза навернулась. Та кому я брешу? Ридала в голос!!! Як собі уявила, що таке може статись з моїм синочком🙈 та шо то робиться , люди добрі?😱😭
Советничаю тут• 07 июля 2024
Наконец то, хоть какая никакая развлекуха здесь.
А то те тухлые троли задрали. Вы другое дело, с изюминкой
Забрызжу ядом• 07 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я ржу просто 🤣
Поддакиваю иногДА
• 07 июля 2024
Ответ дляМerida
Ну, вы уже старая. Всё тактики устаревшие. А у них современные методики. Проиграли вы в этой войне. Проиграли. Капитулируйте
І яка повинна бути капітуляція у мене?
Синиця у спідниці• 07 июля 2024
Ответ дляКофр для ноги
Вопрос в восприятии свекрови событий. Оно у неё, явно, искажено. Поэтому на слово верить этой стороне - нет.
Скромняшка• 07 июля 2024
Як то гарно, коли прохолодно зустрічають
зараз таке пекло, трохи прохолоди не завадить.