Кашка-маняшка• 07 июля 2024
Рюкзак на 3 клас Кривий Ріг
Добрий день! Де великий вибір рюкзачків в м.Кривий Ріг,щоб приїхати та купити .Який порекомендуєте для 3 кл.,зріст 145.Два роки навчалися онлайн,в цьому обіцяють відкрити
маска Ілона• 07 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
В К.Р. планується навчання оффлайн?
Ну, в моїй школі давно є офлайн, але по бажанню батьків, більша частина онлайн все таки
Khmelnichanka• 07 июля 2024
Ответ длямаска Ілона
Це повноцінне п´ятиденний навчання чи так звані дні очних консультацій? Я чого питаю. Мої діти в цьому році випустились із криворізьких шкіл, тому я не маю актуальної інформації про наступний рік. І ми не в Україні. Та маю знайому, яка дуже чекає очного навчання, щоб повернутись додому в К.Р. Передам їй новини :). Дякую!
маска Ілона• 07 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ні, консультації, про новий рік нам ще не давали інформацію.
Khmelnichanka• 07 июля 2024
Ответ длямаска Ілона
Дякую.
Ну ниче се• 07 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Нам про очное ничего не говорили , К.Р.
Скромняшка• 07 июля 2024
подождите ещё с рюкзаком,я думаю никакого офлайн полноценно не будет,н где никто ещё ничего не писал.
Нашли в капусте• 09 июля 2024
Не будет ваш ребёнок его носить, сами тягать за ним будете. Так что не переплачивайте за всякие Кайты и Йесы. Вспомните мои слова)