Порадьте автокрісло!
Хлопчику 3 роки, худенький,15кг, зріст 99см.
Зараз є автокрісло Cybex Pallas Fix(фото додаю). Але в ньому буде вже сидіти дочка(1.4р). Так як їй ще потрібна та подушечка спереду.
Тому шукаю якісне автокрісло
•Кріплення ізофікс
•Широке сидіння ( щоб поміщався в зимовому і міг трошки покрутитися ,бо непосида🤭)
•Зручне для далеких подорожей
На що ще звернути увагу при виборі?
Розкажіть про своє автокрісло.Фірму і модель. Ваші плюси, мінуси,нюанси?
На форумі перечитала все на цю тему, але так і обрала. Проте виділила декілька найпопулярніших:
Britax romer
Maxi-Cosi
Cybex
Але в моделях зовсім заплуталася😔
Що ще за них можете сказати?
Тому шукаю якісне автокрісло
•Кріплення ізофікс
•Зручне для далеких подорожей
На що ще звернути увагу при виборі?
Britax romer
Maxi-Cosi
Cybex
Але в моделях зовсім заплуталася😔
Що ще за них можете сказати?