Все буде• 08 июля 2024
Вас колись любили
Як в фільмах, добивалися, відчували себе бажаною?
оксюморон• 08 июля 2024
Ответ дляБезпринципова
А взагалі чоловіки в моєму житті вміли красиво кружити - присилати квіти курʼєром в іншу країну, коли була там у відрядженні, приносити букети по 150 троянд, і доводилось йти по вазу в маркет, дзвонити в ювелірну контору, щоб шукати мене як клієнта й дізнатись розмір пальця для каблучки, подарувати каблучку з діамантом для пропозиції, хоч знав, що я точно не погоджусь, але важливо було саме подарувати. Це все різні чоловіки, якщо що.
Ох и долбо@бы, прости Господи)
Може ще третю?• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Ох и долбо@бы, прости Господи)
чево? Классно же, иметь таких ухажеров
Ручки-Крючки• 08 июля 2024
Ответ дляМарафетчица
був одружений, жінка з дитиною в цей час на море поїхала
Так и знала. У меня такой же был. Причем я только спустя несколько лет поняла, что его жена не просто беременна, а уже давно ребенка родила и он в саду уже!
Безпринципова• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Ох и долбо@бы, прости Господи)
Чого це? Більш того, ми з ними лишились в хороших стосунках із більшістю.
оксюморон• 08 июля 2024
Ответ дляБезпринципова
Да я не про вас, я про лохов-добивателей-ухажоров
Безпринципова• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Чого це лохи? Вони хотіли робити приємне і робили, коли ми зустрічалися, ми тоді в стосунках були. Просто вони закохалися, а я приймала знаки уваги й чекала - раптом закохаюсь теж, не закохалась, хто ж тут винен.
Марафетчица• 08 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А щастя було так близько
Взагалі смішно читати деяких людей про оці добивання як знак великого кохання. Це знак великого неадеквата який не розуміє слово НІ від жінки
Йому срати на неї з великої гори і на її бажання також, він знає лише те чого ХОЧЕ ВІН
Скажімо так, я була не проти. Він дійсно був класний,вмів ’кружити’, але це не виглядало,як натиск. Це було красиво,ненав´язливо. Те,що він одружений, з´ясувала пізніше. Коли познайомились-він був з другом, ми пробули всю ніч в нічному клубі,потім поїхали пити каву і снідати, ми не могли розлучитись надовго, розмовляли-з ним дуже цікаво. Не буду ж я паспорт його требуаати.
Все до блиску• 08 июля 2024
Ответ дляЦвіпканя
В моєму житті був один один хлопець, який прям дуже ’шалено’ кохав. Присилав квіти кур´єром, писав вірші, писав фрази крейдою під моїм вікном... Але справа в тому, що він мені не подобався і мені все це було не потрібно. Але він в упор не чув моє ’ні’ і продовжував добиватися. Мабуть теж кіно передивився і вирішив, що моє ’ні’ означає ’так, але потім’... Може комусь це подобається, але я фізично не можу бути з тим, хто мене не приваблює
Почему так всегда? Сильно любят нас те, кто нам не нужен? А любишь человека, а он устраивает ’качели ’ и одни только страдания))
Повелитель бітка• 08 июля 2024
Так, звісно було кохання. Не скажу, що як в кіно, бо в кіно стосунки дивні, як на мене. Але все було, ні про що не жалкую, у мене були гарні достойні чоловіки.
Бодіпозітівна• 08 июля 2024
Зустрічалася зовсім недовго з хлопцем іноземцем.Хотів одружитися, але склалися обставини, що його фірма перевела працювати в іншу країну, на рік. Через рік я вийшла заміж за українця.
АдеКВАтная• 08 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А щастя було так близько
А если женщина говорит слово ’нет’ неуверенно?
АдеКВАтная• 08 июля 2024
Ответ дляВсе до блиску
Не всегда так. Бывает иначе
Може ще третю?• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
почему они лохи?
оксюморон• 08 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
То она манипулятор и ее надо блочить
оксюморон• 08 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
почему они лохи?
Потому что ухаживания - попытка компенсировать дефицит привлекательности.
С помощью денег, времени и прочего.
Но вам как женщине эта мысль не понравится, наверное
С помощью денег, времени и прочего.
АдеКВАтная• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
То она манипулятор и ее надо блочить
Она просто не уверена в своем решении
Може ще третю?• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
С помощью денег, времени и прочего.
Глупости. Даже если он очень привлекательный, какой смысл с ним встречаться если он: не любит/злой к тебе и обижает/спит с другими/жалеет всего для тебя?
оксюморон• 08 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Она просто не уверена в своем решении
Ну так пусть идёт и думает. Если потом ему это ещё будет актуально
Може ще третю?• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Так вот именно. он там трахает других, выгуливает, романтик устраивает, свидания подарки сж. А той бабе это все зачем?
АдеКВАтная• 08 июля 2024
Ответ дляоксюморон
Куда она должна идти?
АдеКВАтная• 08 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
С чего вы взяли, что он это делает?
Може ще третю?• 08 июля 2024
Красота и химия этого мало. Если яблоко очень красивое и пахнет приятно, не значит что будешь его есть, если внутри оно гнилое.
Може ще третю?• 08 июля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Куда она должна идти?
замуж за другого, очевидно же
АдеКВАтная• 08 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
замуж за другого, очевидно же
За какого другого?