ми малися на операцію їхати туди з іншого міста,але захворілим і лікар сказав-пізніше..
Графиня Шезвездицкая• 08 июля 2024
Ответ дляir.zhuck
О!!!
Супер!!!
Мій пост з проханням менше адресувати видалили!?
Капець, дівчата!?
Супер!!!
Капець, дівчата!?
Может, стоит думать, прежде, чем писать?
Мама Никитки-2• 08 июля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
А шо? Там щось залишилось?
Цей бот вже зламався, давайте іншого
Мама Никитки-2• 08 июля 2024
Ответ дляowl62
Зараз кацапи напишуть, самі винні, не треба було збивати ракету
Вже вище написали. « Нє надА сбівать ракети над бАльніцей»
Nathalie27• 08 июля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Ви фото з завалами зі старпосту бачили?
Ответ дляСвітланкаОК
Погано те, що гине біосміття, алкашня, зеки і доходяги. А пілоти на мігах, на тушках - то ж типу елітка, до них не дістати, воно полетіло, випустило ракети і сидить собі сраку чухає. Нам потрібен Мосад, який буде винищувати цих тварюк і їх маток і виблядків, щоб не розмножувались.
Все гибнут, элитные подразделения тоже, пилотов куча.
Нам нужно оружие массового поражения, а не единичные акции.
Nathalie27• 08 июля 2024
Ответ дляir.zhuck
О!!!
Супер!!!
Капець, дівчата!?
Супер!!!
Капець, дівчата!?
Видалили Ваш пост, де Ви запевняли, що нічого страшного, що попали в дитячу лікарню.
Хоча я теж проти видалення постів з виправданням російської агресії. Інтернет має памʼятати ницість окремих коментаторів.
JannyMoney• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
а рассуждения, чем конкретно убило детей, ракетой или обломками что проявляют? расскажите.
Nathalie27• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
А сейчас перемирие?!
Даст возможность провести выборы и много чего еще
А потім знову нападе? То і який Вам толк від тих виборів?