maramenska• 08 июля 2024

вдарили по дітям....Охматдит(( фото(((((

ми малися на операцію їхати туди з іншого міста,але захворілим і лікар сказав-пізніше..
Elmyska• 08 июля 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...

Nathalie27• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Правильно - це за кого? І що конкретно завадить новому нападу?
Аурелиа• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Nat-li• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Kusyka• 08 июля 2024
Ответ дляir.zhuck
Підкажіть, так в Охиадит ракета чи збили в це уламки? Бо якщо уламки, то може ж не туди вони цілили!?
Точно не уламки
zhara• 08 июля 2024
Якщо комусь щось не зрозуміло..
Astraja_• 08 июля 2024
Ответ дляir.zhuck
Є вже відео де ракета прилітає в Охматдит а ніякі не уламки, так що туди і цілили ті кінчені
СвітланкаОК• 08 июля 2024
Ану ждуніхи засрані, гайда копита до пики ставити
Yuljwa• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Правильно - это за медведчука?
Или что, кроме полного политического поглощения Украины этим говном может нам гарантировать то, что ’не сможет напасть’?

Bejza• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
А кого цікавить думка сєпаров?
sky-labs• 08 июля 2024
Ответ дляksena555
От якби там була ваша дитина, так же співали б????
Чи чужі діти не рахуються????
Удалено администрацией...
Kusyka• 08 июля 2024
Только дней 10 назад прошли в том корпусе обследование. Слов нет матов тоже уже нет
JannyMoney• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
’А поговорить’, это свойственно многим, в т.ч. чтобы хоть немного отвлечься от сильного негатива
наоборот. хуже чем этой темы не было давно. Вы думаете это отвлекает? Это и есть самый сильный негатив.
Но не сказать, какие это твари и не пожелать им всем сдохнуть в ближайшее время я просто не могу.
Вы тоже тут говорите. Мы все говорим. Какие еще варианты?
JannyMoney• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
за байдена?
Еленка14• 08 июля 2024
Ответ дляNathalie27
А є варіанти? За проруснявого, який буде лише за союз з руснею, і проти всіх інших. Що там ще повинно бути? Віддати території, точніше, подарити, демілітаризація, денацифікація... Тоді цар пуйло змилостивиться
Аурелиа• 08 июля 2024
Ответ дляzhara
Якщо комусь щось не зрозуміло..
тут половині форума не зрозуміло. ’пєрєгавори’, ’це ППО’, ’цілились не в лікарню ’ Місцеві тварі кончені, гірше кацапського гною!!!
zhara• 08 июля 2024
Ответ дляАурелиа
нажаль
СвітланкаОК• 08 июля 2024
Ответ дляYuljwa
Все гибнут, элитные подразделения тоже, пилотов куча.
Нам нужно оружие массового поражения, а не единичные акции.
Яким чином пілоти, які до фронту ніяк не наближаються, гинуть?
Mira29-c3c3• 08 июля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Ооо усі матрьошки тут як тут.

sammy• 08 июля 2024
Ответ дляДаксо
Домовлятися з терористом, це те саме, що домовлятися з насильником.

Хоч як ти його будеш переконувати, в кінці кінців він все одно зробить своє.
Слово в слово хотіла написати.
Як і про що домовлятися з ТЕРОРИСТОМ ?
Be_me• 08 июля 2024
все з рук валиться, неможливо прийти до тями.
От думаєш: а може це вже остання крапля, може вже тепер «партнери» скажуть, що все, давайте нарешті прокинемось і на куй знесемо цих фашистів всі разом, одним махом. А потім накриває реальність.
Elmyska• 08 июля 2024
Ответ дляBejza
А кого цікавить думка сєпаров?
Удалено администрацией...
Bennd• 08 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
От ракет ПВО и самолетов врага очевидно
Bejza• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Ви ще й оскорбились... сидить тут зловтішається на смертях дітей і на правду ображається....якою мерзотою потрібно бути, щоб зайти в таку тему і підтримувати парашу.......
GarnoKvit• 08 июля 2024
Ответ дляKusyka
А моей дочке чуть дальше, в корпусе патологии гемостаза, 2 января поставили диагноз болезнь Виллебрандта. А мой муж в детстве стоял на учете в Охматдете с этой болезнью...
Bejza• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Lizavel• 08 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Бл@ какие они твари
Mira29-c3c3• 08 июля 2024
Ответ дляdarsi
А как вы предлагаете разруливать ситуацию после подписания мирного соглашения, которое предлагает русня? В их варианте мы сокращаем армию, есть существенные ограничения по оружию, не разрешается вступать в альянсы и плюс, они хотят еще себе наши территории. При следующей их попытке у нас вообще шансов не будет.
Ну так ждуни,матрьохи ,любителі русміра на це й сподіваються .
Bejza• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
irinka_kyiv• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
О, землюшка. Русня детектед