maramenska• 08 июля 2024

вдарили по дітям....Охматдит(( фото(((((

ми малися на операцію їхати туди з іншого міста,але захворілим і лікар сказав-пізніше..
Lizavel• 08 июля 2024
Ответ дляir.zhuck
Підкажіть, так в Охиадит ракета чи збили в це уламки? Бо якщо уламки, то може ж не туди вони цілили!?
Ракета(

Bejza• 08 июля 2024
Ответ дляАурелиа
2 рашистських тварі вже відмітилися
Їх тут повно, а саме головне, це ті сепарши грьобані, які сидять з укр. паспортами в Європі і сцють за пуйлом
Nat-li• 08 июля 2024
Ответ дляBejza
Сука, щоб в кожний пологовий прилетіло, щоб воно, сука здохло не встигнувши навбиватися, а їх свиноматки не змогли отримати за своїх лічинок лади, щоб в кожну школу і садок, щоб кожна їх лічинка здохла, а потім воно саме
Я еще пожелаю каждой оркосемье по раковому больному!!!
И без возможности лечения, т.к. все бабки эти твари на войну спускают.
Аурелиа• 08 июля 2024
Удалено администрацией...
Filomena• 08 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Видалили Ваш пост, де Ви запевняли, що нічого страшного, що попали в дитячу лікарню.

Хоча я теж проти видалення постів з виправданням російської агресії. Інтернет має памʼятати ницість окремих коментаторів.
💯
Marty• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Какую, ’землюшку’? Матрешка, ты хоть понимаешь за что идет война?
ksena555• 08 июля 2024
Ответ дляowl62
Нада сдавацца? Кацапия сильнее?
От якби там була ваша дитина, так же співали б????
Чи чужі діти не рахуються????
Аурелиа• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
ти свою суть проявила, кацапка клята!
Наталка -русалка• 08 июля 2024
Ответ дляLudaSHS
Да в новой детской ординаторской, новом корпусе больнице с супер новым оборудованием. Воообще воо так бомбить, не как мы - заводы, военку, нпз, в тупо все ракеты на город- это тактика фашистов
Вони щей хочуть ,щоб нашим дітям не було де там чим лікуватися

чаревна• 08 июля 2024
Ответ дляАурелиа
Удалено администрацией...
+
Nat-li• 08 июля 2024
Удалено администрацией...
sky-labs• 08 июля 2024
Ответ дляАурелиа
що, по методичці треба тему на Зе перетягнути?
Удалено администрацией...
Sova splushka• 08 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Кацапи на олімпіаді, кацапи в оон, похуй всім…
Кацапи зараз ще й головують в Радбезі ООН.
Bejza• 08 июля 2024
Ответ дляNat-li
Підтримую
Nat-li• 08 июля 2024
Ответ дляАурелиа
Удалено администрацией...
Elmyska• 08 июля 2024
Ответ дляBejza
Ні, що ви, потрібно отримати кацапський паспорт, щоб ви могли спокійно їздити до своїх родичів і триндіти кацапською, бо ви ж втомилися чекати три дні, які вам пообіцяли
Удалено администрацией...
sky-labs• 08 июля 2024
Ответ дляДаксо
Домовлятися з терористом, це те саме, що домовлятися з насильником.

Хоч як ти його будеш переконувати, в кінці кінців він все одно зробить своє.
Удалено администрацией...
Dumky• 08 июля 2024
Ответ дляFlower Girl23
Удалено администрацией...
Ви з очима на голові?
чаревна• 08 июля 2024
Пишут
.
Під завалами зруйнованого будинку у Києві чути крики дітей.

sammy• 08 июля 2024
Ответ дляok1904
перемиріє нічого не дасть , цей обстріл тому підтвердження.
Чому ж? Дасть: їм час для накопичення сил(
Dumky• 08 июля 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Зараз половину проукраїнських користувачів заблочать. Рашистки ж не доторкані
JannyMoney• 08 июля 2024
Ответ дляsky-labs
А что-то более реальное?
ничего. сижу и плачу. бедные дети. У них и так жизнь тяжелая, операции, диализ, ивл, а тут...
Аурелиа• 08 июля 2024
Ответ дляDumky
от я цьому і дивуюся, таке враження, що адміни підтримують рашка ботів
Nat-li• 08 июля 2024
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Yuljwa• 08 июля 2024
Ответ дляir.zhuck
Від уламків також пожежа може бути
Может, но это не оно.
Да, часто они просто промахиваются.
Те же кабы вообще летят куда угодно, в них огромная погрешность и часто они падают на головы самих же российских свинособак, не перелетая даже границы.
Иногда они прецельно бьют по переполненным торговым центрам.
Что я вам объясняю? За 2,5 года уже можно было сделать выводы, как они дорожат жизнями украинских детей и стариков
чаревна• 08 июля 2024
Видео прямого попадания по больнице. Надеюсь вопрос закрыт, про ппо, сбили, поменяла траекторию
https://t.me/uniannet/138726
Mariya Prokhorova• 08 июля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Погано те, що гине біосміття, алкашня, зеки і доходяги. А пілоти на мігах, на тушках - то ж типу елітка, до них не дістати, воно полетіло, випустило ракети і сидить собі сраку чухає. Нам потрібен Мосад, який буде винищувати цих тварюк і їх маток і виблядків, щоб не розмножувались.
І винищувати потрібно інженерів там , яки ті ракети проєктують !
Dumky• 08 июля 2024
Защітніци. Ваш вихід. В могучєй хотєлі б повторіть по Охматдиту
sky-labs• 08 июля 2024
Ответ дляJannyMoney
а рассуждения, чем конкретно убило детей, ракетой или обломками что проявляют? расскажите.
’А поговорить’, это свойственно многим, в т.ч. чтобы хоть немного отвлечься от сильного негатива
sky-labs• 08 июля 2024
Ответ дляNathalie27
А потім знову нападе? То і який Вам толк від тих виборів?
Удалено администрацией...