Катька? Дюрлішка? Раміна… Сара… і ще десяток рюзьких ботів. Чи побачу я вас в темах, коли буде відомо, скількі дітей постраждало в Охмадеті?
А інші, які треба здатись. Готові здаватись? Мир будь-якою ціною?
От саме таким, як сьогодні і буде мир.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
что охматдет тоже?
Так. Написали 3 прильоти
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так. Написали 3 прильоти
о боже я не видела, у нас тут тоже прилет, точнее два, пол района в себя прийти не может, лежат покойники.
солома.
Ответ дляМимо_шла
А что вы предлагаете?
Пока будет война этих смертей будет больше и больше.
Сидите в США с своим сыночком и рассказываете как нам надо жить?
Нада дАгАвАріваться?
Ответ дляЧупакабраЗеБест
солома.
Київу сьогодні дісталось. 🥲
Дякую Богові, що донька вчора в Чернігів приїхала. Це страх.
ЧупакабраЗеБест• 08 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Київу сьогодні дісталось. 🥲
это да
Ответ дляМимо_шла
Удалено администрацией...
Люсильда.ua• 08 июля 2024
Манька постійно тащить сюди дитячі смерті під різними своїми акаунта ми
. Щось зараз мовчить...
Ответ длячаревна
А то, сраные матрешки пропустят такое...
Їм ще точні цитати не прийшли.
Поки що ліпіть фрази як зазвичай.
Ответ дляИрина_Б_
не было б войны, не было б погибших. Вы себе представляете по другому? Байдену и остальным похрен кто тут умирает
Яка влучна думка. Тільки Байден тут яким боком?
Ответ дляMargo_ri32
Как молчит
а тема про Охматдет чья? Вы что не узнали ее фирменный набор точек с запятыми?
Знаєте, пофіг манька чи ні. Але в Охмадіт 2,5 відділення дітей нетранспортабельні. Ні в які укриття їх не можуть перевести.
Бля… кончені кацапські суки. Ніколи не відчувала такого болю, як сьогодні.
Ответ дляMargo_ri32
Как молчит
Не помітила? Вам в цій темі смішно? Серйозно?
Авторе,
Як би там не було, треба або/або
Або хуярить так само. Або щось «рішать»
Бо варіант ловити ракети ще й наступні 10 років - не вихід. Як би вас не тіліпало від слова «домовлятися».
Роз‘їбали поліклінніку в ранок ПОНЕДІЛКА. Коли там по максимуму відвідувачів! І ? Далі що? Попостимо в телеграм, позлимося, і на тому все ?! Не вірю я що ми уїбемо як слід по ним! Не вірю.
Наші успіхи - на полі бою . Їхні - начебто не особо і успіхи. Проте ви бачете що робиться. Сподіваюсь у них дійсно щось «підгорає», правда не уявляю що
Як би там не було, треба або/або
Або хуярить так само. Або щось «рішать»