ротцвеники• 08 июля 2024

А ви вірите в Бога і молитви?

Кум мого чоловіка взагалі не вірить і каже що це нісенітниця.
Я вірю і чоловік вірить.

Цікаво чи вірять інші
Результат:
вже голосів: 373
224 (60.05%) Вірю
149 (39.95%) Не вірю
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляБорщичок
Мені це нагадує
А що ти зробила щоб тебе не били.

Коли я вам скажу ’ а дітей невинних за що?’
Ви скажете за гріхи батьків.
І так ми жркотимось до первородного гріха. І нащо тоді була ось вся ця затєя з людством?

про гріхи і первородний гріх - це казки попів, які до бога відношення точно немають
а дітей невинних вбили конкретні люди, навколо яких є інші люди, які розуміють і не зупиняють хворих на голову - до чого тут бог?

бог нас створив з можливостями, які дорівнюють можливостям бога

Коко Шанель• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
а с пальца тоже ржать будете? совсем плохи видать у вас дела
Та я з Вашего комента сміюсь. Зовсім погано з кадрами ?
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляБорщичок
Мені це нагадує
А що ти зробила щоб тебе не били.

Ви скажете за гріхи батьків.
Так захотелось, эксперимент возможно,кто сможет пройти этот квест,тот попадет в рай.
Не нужно забывать,что земная жизнь в глазах верующих, всего лишь путь в вечную жизнь.
Борщичок• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти

Кхм, тобто Бог створив людей, і ви собі тут копошіться як хочете. А якщо що, я вас попереджав.

Ну в принципі логіка є.
Завжди недо...• 08 июля 2024
Якщо ви про релігії - ні. Вони вже не одне тисячоліття змінюють одне одну. Це просто втеча від марнотності життя.
Молитва - та сама медитація, самонавіювання.
Вірю тільки в те, що особисто бачу і знаю.
Rivka_Karshenbaum• 08 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Всегда было интересно как верующие иудеи объясняют Холокост.
Есть объяснение
Оно не для гоев
Борщичок• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Така собі ідея. Вічне життя

А у нас макарошки• 08 июля 2024
Ответ дляУравнобешенная
З початком війни у мене виникло таке саме питання. З того часу я і сильно засумнівалась у існуванні Бога в тому образі, якому розповідає нам релігія. Про однакову любов до кожного.
то есть пока войны были где то там, а мы знаем, что войны были практически всю жизнь, то вы верили в Бога и не думали про одинаковую любовь ко всем, а как только коснулось вас, то вы и засомневались? гордыня? а это страшный грех
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляАnnеt
вы выдаёте свои фантазии за факты.

или по-вашему, люди, которые с рождения атеисты, и им никто никогда ничего не внушал про бога, вдруг начнут просить сказочного героя о спасении?
який герой
все у руках самих людей - чим більше людей це зрозуміє, тим швидше наше життя стане кращим

розширюйте свій кругозір, співставляйте, аналізуйте все те, що відбувається навколо вас, всю інфо, яка вам трапляється, не зациклюйтеся на казках, вони дуже обмежені, особливо релігійні
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляБорщичок
От як раз таки з євреями трохи більше логіки.
Бо то саме їх Бог створив через Адама І Єву
Євреїв.
А вже всі інші народи десь собі жили. ( Є питання до створення всесвіту) Але принаймі відпадають питання з розмноженням
І от Голокост то як раз таки злі Гої знищували Євреїв
С чего вы взяли,что во времена Адама где-то жили народы?
Русланка з гілки• 08 июля 2024
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Есть объяснение
Оно не для гоев
С чего вы взяли что я гой? Может я еврейка, просто не соблюдающая традицию?
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляБорщичок

Ну в принципі логіка є.
Он же сказал,не ешьте с дерева познаний плоды. Но нет,люди решили ,что они умнее,нарушили. Ну умнее идите гребитесь как хотите,а я погляжу на вас.)
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляБорщичок
Мені це нагадує
А що ти зробила щоб тебе не били.

Ви скажете за гріхи батьків.
Этот дед с седой бородой, на облачке, типа всемогущий, сотворил людей, и остался не доволен плодом своего творения.
И это якобы всевидящий и всемогущий.

Библию нашептал, и трактуют ее теперь каждый как хочет на свой лад.
А сделать так, чтоб понимали ее как надо было бы этому библейскому богу, не, не получилось?! Так что ж это за бох то такой?!

Люди не сумели себе даже бога создать. По своему образу и подобию слепили образ.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
та хто бы сомневался!!! монашки - самые грязные грешницы из всех!
Я обычная мирская женщина. Даже не особо верующая
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
да да да....обычная грешница несущая бред
Коко Шанель• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
ааааа
а що він до цього кудись зникав?
весь всесвіт створений богом, а людина ще й дані можливості бога
і це вже проблеми людини, що вона ці можливості просирає, поки живе на цій планеті
перед обличчям своєї смерті кожна людина усвідомлює, хто вона є і хто бог, у такі моменти не виникають сумніви в існуванні бога
Какие возможности Бога даны людям?
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Когда Иисуса искушал лукавый, он ответил просто: ’Изыди!’.
Адам и Ева изначально были созданы грешниками.
Вопрос: И зачем их тогда надо было такими создавать?
И это всемогущий, всезнающий.
Не доволен результатом остался.

Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБорщичок
Кхм, я біблію сприймаю як сборник міфів і легенд.
Тому це не має ніякого значення.
Старенький, Країн був вигнаний в землю Нод, і там він одружився. Відповідно людство було поза сім´єю Адама і Єви
Какой еще Краин?
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Удалено администрацией...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляАnnеt
ну так: в страданиях вера только крепнет. религия мучеников и рабов.
У иудеев другая религия
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ну про ’рве’ це ваша буйна фантазія, чи в вашій уяві всі повинні вам піддакувати та погоджуватися?
А не відповідаєте ви по причині що нема вам чого на це відповісти, віруючий повинен тупо вірити, засунувши в опу логіку та здоровий глузд, і вас, за вашими ж аналогіями, ’рве’, що є люди,які не цього не роблять
та мені ще стільки відповідей у жодній темі не писали на один нещасний комент з кількох слів
аж смішно, що у такій катають та ще ті, хто вже стійко визначився, що у бога не вірить

як немає чого відповісти?
та повно, інформації вагон тільки з власного досвіду, а чи треба це комусь тут?
не вірили Ісусу, не вірили святим, не вірили Магомеду, не вірили Будді
а хто я? - звичайна людина, маю свій досвід, свої напрацювання
ви впевнені, якщо я зараз буду день описувати те, до чого я прийшла і чого досягла по темі розуміння бога, це тим більше комусь треба буде?
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляБорщичок
На ком одружились сини Адама і Єви?
Да, Очень интересный вопрос.
Я тоже им задавалась когда читала библию.
Потом спрашивала у батюшки. Меня отшили.
Ну оно и понятно.
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Бог предоставил людям выбор. Они выбрали путь войны
А он не смог предусмотреть какой путь выберут люди?
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Да, Очень интересный вопрос.
Ну оно и понятно.
а нефиг интересоваться рабам о разных вот таких вещах....головки свои светлые забивать:)))
Коко Шанель• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
И это якобы всевидящий и всемогущий.

Ну Ви ж не в середньовіччі. Маєте ж освіту. Який дід з бородою ? Хоча б на будову людського тіла гляньте. Наскільки воно геніально створене. Жоден вчений на Землі не створить подібне. Ви уявляєте розум Того , хто його створив ? Наші найрозумніші генії неандертальці в порівнянні з Творцем.
Ксения_ksen• 08 июля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
совершенно верно. Эти все проклены это все большой грех. Не зря говорится про возлюби ближнего и прочее. У нас большая часть украинцев проклинает рашистов, радуются смертям детей, а потом удивляются за что с нами так Бог поступает. А вот за это тоже. Вот посмотрите сколько рукалица поставят под этим комментом.
Тобто якщо рашист прийде до вас в дім,вб´є вашого чоловіка,згвалтує вашу дитину то Ви його ’возлюбите’?
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляКсения_ksen
уже....уже....и много раз
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
С чего это бред?