ротцвеники• 08 июля 2024

А ви вірите в Бога і молитви?

Кум мого чоловіка взагалі не вірить і каже що це нісенітниця.
Я вірю і чоловік вірить.

Цікаво чи вірять інші
Результат:
вже голосів: 373
224 (60.05%) Вірю
149 (39.95%) Не вірю
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
С чего это бред?
потому как грешница. что за глупые вопросы

Rivka_Karshenbaum• 08 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
С чего вы взяли что я гой? Может я еврейка, просто не соблюдающая традицию?
Тогда бы Вы знали объяснение
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А он не смог предусмотреть какой путь выберут люди?
Он дал людям свободу выбора
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ну Ви ж не в середньовіччі. Маєте ж освіту. Який дід з бородою ? Хоча б на будову людського тіла гляньте. Наскільки воно геніально створене. Жоден вчений на Землі не створить подібне. Ви уявляєте розум Того , хто його створив ? Наші найрозумніші генії неандертальці в порівнянні з Творцем.
Ну точно не библейский.
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляКсения_ksen
Тобто якщо рашист прийде до вас в дім,вб´є вашого чоловіка,згвалтує вашу дитину то Ви його ’возлюбите’?
Истинных христиан.нет.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Нормальные вопросы. А грехи есть у всех людей. Даже у глубоко верующих
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Какие возможности Бога даны людям?
Расщеплять атом

Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Расщеплять атом
Это достижение науки
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Он дал людям свободу выбора
Зачем?
Чтоб на свою голову проблем заиметь?

А изначально устроить все благоразумно, не , не получилось у всемогущего?!
Яйцеголовая• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
та мені ще стільки відповідей у жодній темі не писали на один нещасний комент з кількох слів
аж смішно, що у такій катають та ще ті, хто вже стійко визначився, що у бога не вірить

як немає чого відповісти?
та повно, інформації вагон тільки з власного досвіду, а чи треба це комусь тут?
не вірили Ісусу, не вірили святим, не вірили Магомеду, не вірили Будді
а хто я? - звичайна людина, маю свій досвід, свої напрацювання
ви впевнені, якщо я зараз буду день описувати те, до чого я прийшла і чого досягла по темі розуміння бога, це тим більше комусь треба буде?
Так просто дайте відповідь, раз, як ви написали, в падаючому літаку лише віруючі, то жоден літак не впав? Бог почув їх молитви, але просто впадло йому їх рятувати? Він свідомо відправляє на смерть транспорт, заповнений лише людьми, які моляться йому?
Вірте в що хочете, просто ваша впевненість що ви носій істини, а не носій маразму, смішна
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Фізик-ядерщик заочно• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
запам´ятайте: у падаючому літаку атеїстів немає
Звідки знаєте? Кого питали? У падаючому літаку в більшості випадків і виживших немає
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Когда Иисуса искушал лукавый, он ответил просто: ’Изыди!’.
Адам и Ева изначально были созданы грешниками.
Вопрос: И зачем их тогда надо было такими создавать?
И это всемогущий, всезнающий.
Не доволен результатом остался.
Он их создал мыслящими существами,и не скрывал своих требований,которые они нарушили.
И вообще Библия книга для неграмотных пастухов, неужели вы думаете,что там все досконально описано.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Зачем?
Чтоб на свою голову проблем заиметь?

Нельзя предусмотреть все
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Прекратите богохульствовать
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Да, Очень интересный вопрос.
Я тоже им задавалась когда читала библию.
Потом спрашивала у батюшки. Меня отшили.
Ну оно и понятно.
На сестре,меня честно удивляет этот вопрос от взрослых людей,ответ же очевиден.
Фізик-ядерщик заочно• 08 июля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
а он и не пропадал
И не появлялся
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Прекратите богохульствовать
может для разнообразия начнете думать?
БальзаковскийВозраст• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Бог предоставил людям выбор. Они выбрали путь войны
Та вы шо. Дети выбрали путь войны, вот это Бог добрый

ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Какие возможности Бога даны людям?
з банального
подивіться на себе, на свій функціонал (тілесний, розумовий), хоча б у порівнянні з іншими живими істотами на цьому світі

з далеко не банального
- вибір, який завжди залишається за людиною
- сила думки і способи керування думкою, самі можете це відслідкувати у своєму ж житті, краще з ручкою і папером, багато інфо на цю тему спотвореної, але до суті докопатися можна
- керування невидимим світом, тією ж енергією, але клята релігія (підкреслю, будь-яка) своїми зомбуваннями гальмує інтенсивний розвиток цього напрямку і ми топчимося на місці
- потужний розвиток попереднього пункту дасть нам можливість, наприклад, керувати кліматом, керувати своїм здоров´ям, тобто зануритися в куди цікавіші процеси, ніж є зараз
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Ума нужно прибавить вам
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Удалено администрацией...
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я уже писала выше. Создать все благоразумно изначально не судьба?

Книга библия - книга противоречий.
И описаны в ней войны, мужеложство, брат на брата, сын на отца.
Зачем все это? А не указания ли к действиям для людишек?
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ума нужно прибавить вам
вы правы - вам уже и свечи не помогут
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
может для разнообразия начнете думать?
Для какого разнообразия?
БальзаковскийВозраст• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
а вот вам и варево от законченной монашки - кушайте, не обляпайтесь!
Верующие удивляют все больше
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Нельзя предусмотреть все
Да, я поняла.
Для ’всемогущего’ это оказалось не под силу.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Путь войны выбрали те, кто ее ведет
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Для какого разнообразия?
ну обычно вы не думаете, так может для собсссственного разнообразия попробуете?
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Это достижение науки
Так человек развивал науку,у животных таких возможностей нет.
Человек умеет мечтать,любить,верить может это и есть подобие бога?