ротцвеники• 08 июля 2024

А ви вірите в Бога і молитви?

Кум мого чоловіка взагалі не вірить і каже що це нісенітниця.
Я вірю і чоловік вірить.

Цікаво чи вірять інші
Результат:
вже голосів: 373
224 (60.05%) Вірю
149 (39.95%) Не вірю
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Верующие удивляют все больше
вас еще удивляют? пха! давно нет. отношусь как к блаженным. предлагаю им для разнообразия включать мозг:)))

БальзаковскийВозраст• 08 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Я не верю.
Но всегда думала, что кум - это значит, что он ребенка крестил вашего или вы его. А это как-то с отсутствием веры плохо стыкуется.
Большинство сейчас крестят из-щ за а традиций или потому что «что люди скажут?»
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
з банального
подивіться на себе, на свій функціонал (тілесний, розумовий), хоча б у порівнянні з іншими живими істотами на цьому світі

з далеко не банального
- вибір, який завжди залишається за людиною
- сила думки і способи керування думкою, самі можете це відслідкувати у своєму ж житті, краще з ручкою і папером, багато інфо на цю тему спотвореної, але до суті докопатися можна
- керування невидимим світом, тією ж енергією, але клята релігія (підкреслю, будь-яка) своїми зомбуваннями гальмує інтенсивний розвиток цього напрямку і ми топчимося на місці
- потужний розвиток попереднього пункту дасть нам можливість, наприклад, керувати кліматом, керувати своїм здоров´ям, тобто зануритися в куди цікавіші процеси, ніж є зараз
У человека не всегда есть выбор. Особенно у ребенка
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
є
але саме цьому найважливішому нас ніде не вчать
тому і маємо у своєму житті ефект безпорадного листочка на вітрі
БальзаковскийВозраст• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
капець, скількох атеїстів рве мій комент
вибачте, всім відповісити не зможу
не бачу сенсу сперичатися, не вірите, то не вірте, хоча вірити і не треба
богом жити треба, тоді і дурних питань не буде виникати
Та куди іншим до вас такої правильної?
Ку ка ку ка ку• 08 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А где сегодня был бог, когда по охмадету ебануло ракетой?
Так яхве ваш кровожадный очень. Вы не знали?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Это написала та же дама, которая написала про путь войны. И это была я. Но кто дал вам право называть меня клушей?

Уравнобешенная• 08 июля 2024
Ответ дляА у нас макарошки
то есть пока войны были где то там, а мы знаем, что войны были практически всю жизнь, то вы верили в Бога и не думали про одинаковую любовь ко всем, а как только коснулось вас, то вы и засомневались? гордыня? а это страшный грех
Раніше не фанатично, та вірила що щось світле там є. Саме так, поки зло світового масштабу було не так близько я про це не думала. Своя сорочка ближче до тіла, знаєте. Переосмислила. По Біблії, усі ми грішні. Страшний гріх - це вбивати. Так що зі своєю гординею я якось проживу
Благоуханочка• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
БальзаковскийВозраст• 08 июля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
У иудеев наоборот око за око, зуб за зуб. А не вторую щеку подставлять. И там завет конкретный был с богом, про избранный народ.
«Око за око, зуб за зуб» в Старом Завете
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
вы правы - вам уже и свечи не помогут
К вашему сведению, за себя свечи не ставят
АшДваО• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
ну обычно вы не думаете, так может для собсссственного разнообразия попробуете?
С чего вы взяли, что обычно я не думаю, и ни разу не пробовала думать?
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
На сестре,меня честно удивляет этот вопрос от взрослых людей,ответ же очевиден.
Вот , представляете весь маразм?!
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Верующие удивляют все больше
Лично я не особо верующая. Но меня поражают атеисты, позволяющие себе оскорблять чувства верующих
БальзаковскийВозраст• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти

про гріхи і первородний гріх - це казки попів, які до бога відношення точно немають
а дітей невинних вбили конкретні люди, навколо яких є інші люди, які розуміють і не зупиняють хворих на голову - до чого тут бог?

бог нас створив з можливостями, які дорівнюють можливостям бога
То виходить Бог дав вибір не всім
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляТАЗератти
є
Бывают ситуации, когда выбора нет. Особенно у детей
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вот , представляете весь маразм?!
Не вижу маразма,а на ком ещё можно было. Примерять на себя те законы глупо.
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
То виходить Бог дав вибір не всім
Почему не всем,Адаму и Еве дал,больше никого не было.

Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Создал их изначально грешными. И поставил перед выбором.
’Вселюбящий’.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вот , представляете весь маразм?!
Это кажется маразмом сейчас. В те времена это было нормально
Коко Шанель• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Да,вот именно.
А они молятся на эту книгу анекдотов.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Да,вот именно.
А они молятся на эту книгу анекдотов.
Кто дал вам право называть священную книгу христиан книгой анекдотов?
Идууу--уууу блин• 08 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
’Вселюбящий’.
С чего вы взяли,что изначально грешными. Они ж не были христианами,и запрета на это у них не было.
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Да и мужеложство, и войны, и брат на брата, и сын на отца.
Путеводитель этакий.
Фізик-ядерщик заочно• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Прекратите богохульствовать
Как может богохульствовать человек, который не верит в это?
ТАЗератти• 08 июля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Так просто дайте відповідь, раз, як ви написали, в падаючому літаку лише віруючі, то жоден літак не впав? Бог почув їх молитви, але просто впадло йому їх рятувати? Він свідомо відправляє на смерть транспорт, заповнений лише людьми, які моляться йому?
Вірте в що хочете, просто ваша впевненість що ви носій істини, а не носій маразму, смішна
вивчіть все, що зможете вивчити в цьому світі
різні науки, біблії, корани, езотерику, а тоді розкажете мені, як вам в одному коменті дати відповідь
своїм розумом все вивчайте, не через трактування попів і тощо
при всьому бажанні я вам не зможу дати відповідь у даній переписці
тим більше ви вже ставитеся до моїх коментів, як до потенційного маразму

наприклад, чим вам допоможе вираз - хто в любові, той і з богом, бо бог і є сама любов - для мене тут вся суть нашого життя

у мене років 20 пішло на те, щоб розібратися.....
одне можу сказати, що на всі ваші запитання, у нашому світі є відповіді
і краще візьміть їх своїм розумом, для чого вам інфо, пропущена через мій розум, який може й справді маразматичний
Слоник-тоник• 08 июля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А кто у меня может отнять это право?
Все ж по воле бога? Или как?