Горня капучіно• Изменено 08 июля 2024
На рахунок ФОП періодично надходять дивні платежі
Десь раз на 2-3 місяці невеликі суми 300-500 гривень. Я цих платежів не чекаю. Вони не мають відношення до моєї торгівлі, тому просто повертаю гроші назад.
Але мені дуже цікаво - що то може бути? Якась перевірка?
Ну як так - що гроші заходять від людей яким я не давала свої реквізити.
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
А призначення платежу яке
Типу Номер замовлення 1. Або взагалі без призначення, але ПІБ платника є.
Якось дивно мені то все.
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляСвята
Как вы их возвращаете? Когда мне так пришли, то звонила в банк, просила вернуть отправителю- сказали нельзя.
Мені на гарячій лінії дали інструкцію - створюю платіж на ті самі реквізити з яких зайшов платіж. Пишу Поверненя помилково платежу+призначення яке було вказано,
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляСвята
Вони неправі. Повернути кошти завжди можна - просто Ви повинні були самостійно створити це повернення.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Прям со счета фоп?
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Дійсно дивно
Ну ото й я. Я працюю як інтернет магазин ц абсолютно всі продані у мене через прро реєструються. Може мене намагаються підловити податківці - типу проходять через прро чи взагалі я не знаю що то таке.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Автор возможно какой-то покупатель случайно поставил платёж на регулярные.
Свяжитесь с человеком скажите. Там же есть ФИО плательщика.
Зачем эти игры конспирологические
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Прям со счета фоп?
Так, з рахунку ФОП. Гроші то на рахунок зараховуються
Natal_ka91• 08 июля 2024
Вам потім не дзвонять із проханням повернути кошти? Бо є така схема обману
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Зачем эти игры конспирологические
Так у мене немає таких покупців взагалі. Платежі завжди від різних людей. Як я з ними звʼяжусь якщо то не мої покупці?
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ну у меня счет в моно. И там нельзя со счета фоп на физлицо перевести деньги.
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ніколи ніхто не дзвонив
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Удалено администрацией...
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А я не переводжу на фіз особу - я переводжу на рахунок, з якого зайшли кошти (зазвичай він транзитний)
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
А как Вы узнали номер карты, айбан, что-либо о плательщике? Такие данные не доступны
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Где Вы берете реквизиты откуда пришёл платеж... Загадка века)
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Чому не доступні?
Коли на розрахунковий рахунок заходять кошти видно рахунок, мфо та окпо
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Чому не доступні?
Это наверное приват?
Покажите пожалуйста как это видно
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тобто? У виписці все є, дуже дивно, що власники розрахункових рахунків не знають про це. Ніякої загадки немає - завжди, натиснувши на платіж висвічується інформація платника - зазвичай то транзитні рахунки
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
У Вас есть счет в монобанке? Я там ничего такого не могу посмотреть...
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Это наверное приват?
Покажите пожалуйста как это видно
Так, у мене Приват банк. Але й в моно це також є.
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В мого можна переглянути деталі платежу - натискаєте на платіж у виписці та дивитесь всю інформацію по ньому
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Нужно сначала сформировать выписку? За день?
Потому как просто нажравшись на платеж у меня так...
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Нічого формувати не потрібно - просто заходите у вкладку виписка по рахунку й дивитись всі свої операції по рахунку
Горня капучіно
• 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Фото
Я працюю з ноутбуку-там виписки адекватні. З мобільного не користуюсь
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ясно. Возможно в приложении так(
А Вы на ноутбуке через браузер или тоже приложение?