Горня капучіно• Изменено 08 июля 2024

На рахунок ФОП періодично надходять дивні платежі

Десь раз на 2-3 місяці невеликі суми 300-500 гривень. Я цих платежів не чекаю. Вони не мають відношення до моєї торгівлі, тому просто повертаю гроші назад.
Але мені дуже цікаво - що то може бути? Якась перевірка?
Ну як так - що гроші заходять від людей яким я не давала свої реквізити.
Щебетуха• 08 июля 2024
А призначення платежу яке
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
А призначення платежу яке
Типу Номер замовлення 1. Або взагалі без призначення, але ПІБ платника є.

Якось дивно мені то все.
Свята• 08 июля 2024
Как вы их возвращаете? Когда мне так пришли, то звонила в банк, просила вернуть отправителю- сказали нельзя.
Prervana• 08 июля 2024
Ответ дляСвята
+++
Послушаю о механизме возврата)
Щебетуха• 08 июля 2024
Дійсно дивно
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляСвята
Мені на гарячій лінії дали інструкцію - створюю платіж на ті самі реквізити з яких зайшов платіж. Пишу Поверненя помилково платежу+призначення яке було вказано,
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляСвята
Вони неправі. Повернути кошти завжди можна - просто Ви повинні були самостійно створити це повернення.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Прям со счета фоп?
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Дійсно дивно
Ну ото й я. Я працюю як інтернет магазин ц абсолютно всі продані у мене через прро реєструються. Може мене намагаються підловити податківці - типу проходять через прро чи взагалі я не знаю що то таке.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Автор возможно какой-то покупатель случайно поставил платёж на регулярные.
Свяжитесь с человеком скажите. Там же есть ФИО плательщика.
Зачем эти игры конспирологические
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Прям со счета фоп?
Так, з рахунку ФОП. Гроші то на рахунок зараховуються
Natal_ka91• 08 июля 2024
Вам потім не дзвонять із проханням повернути кошти? Бо є така схема обману
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Зачем эти игры конспирологические
Так у мене немає таких покупців взагалі. Платежі завжди від різних людей. Як я з ними звʼяжусь якщо то не мої покупці?
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ну у меня счет в моно. И там нельзя со счета фоп на физлицо перевести деньги.
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ніколи ніхто не дзвонив
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Удалено администрацией...
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А я не переводжу на фіз особу - я переводжу на рахунок, з якого зайшли кошти (зазвичай він транзитний)
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
А как Вы узнали номер карты, айбан, что-либо о плательщике? Такие данные не доступны
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Где Вы берете реквизиты откуда пришёл платеж... Загадка века)
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Чому не доступні?
Коли на розрахунковий рахунок заходять кошти видно рахунок, мфо та окпо
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Чому не доступні?
Это наверное приват?
Покажите пожалуйста как это видно
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тобто? У виписці все є, дуже дивно, що власники розрахункових рахунків не знають про це. Ніякої загадки немає - завжди, натиснувши на платіж висвічується інформація платника - зазвичай то транзитні рахунки
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
У Вас есть счет в монобанке? Я там ничего такого не могу посмотреть...
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Это наверное приват?
Покажите пожалуйста как это видно
Так, у мене Приват банк. Але й в моно це також є.
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В мого можна переглянути деталі платежу - натискаєте на платіж у виписці та дивитесь всю інформацію по ньому
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Нужно сначала сформировать выписку? За день?
Потому как просто нажравшись на платеж у меня так...
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Нічого формувати не потрібно - просто заходите у вкладку виписка по рахунку й дивитись всі свої операції по рахунку
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Фото
автор Горня капучіно • 08 июля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Фото
Я працюю з ноутбуку-там виписки адекватні. З мобільного не користуюсь
Коли мовчу- приємна жінка• 08 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ясно. Возможно в приложении так(
А Вы на ноутбуке через браузер или тоже приложение?