Підмітайло• 09 июля 2024

Як часто потрібно важитись, коли худнеш?

А то я вчора наїлась кавуна - сьогодні + на вагах, позавчора все по громажах, і не було нічого соленого, вода не затрималась - відповідно мінус. І так постійно. Прийду зі спорт заняття - вранці знов + , бо каже тренер, що так буває.
І важитись радить раз в тиждень. Чи дійсно це так?
Хтомолодець? Я!• 09 июля 2024
Если у вас питание и спорт, лучше меряйте обьемы. Мышцы весят больше чем жир, у вас может быть привес при визуальном уменьшении обьемов.
ПушАпница• 09 июля 2024
Раз на тиждень
Видна міленіалка• 09 июля 2024
Ну зважуйтеся кожен день
Додавайте собі стресу

Реально, щось побачити можна якщо зважуватиме раз на тиждень, зранку приблизно в той самий час
Вредняжка• 09 июля 2024
Раз в неделю
жижифреймут• 09 июля 2024
Я на ИГ взвешивалась еженедельно, офигевала как уходит в неделю по 2 кг))
Мавка• 09 июля 2024
Ответ дляВредняжка
Раз в неделю
Важусь кожен день зранку. Схудла з 67 до 55кг .
Вредняжка• 09 июля 2024
Ответ дляМавка
И что?
Видна міленіалка• 09 июля 2024
Ответ дляМавка
Схудли, бо зважувалися?
Незнакомлюся• 09 июля 2024
Ответ дляМавка
Клас! На якій схемі схудла?
Тріль підпільний• 09 июля 2024
раз в неделю не чаще. ежедневные отвесы/привесы вас только будут с толку сбивать. а если три раза в день взвешиваться то вообще офигеете
Бабулька• 09 июля 2024
Я с нутрициологом худела
Отчеты раз в неделю
Стабильно -1 кг был
Полтавська галушка• 09 июля 2024
краще робіть заміри раз на тиждень
Україна наше все• 09 июля 2024
Раз в неделю
автор Підмітайло • 09 июля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Візуально ніби менший живіт став, я собі подобатись стала більше, дупа пружніша стає. Але об´єми і вага поки +- ті самі.
Лепешечка• 09 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
Яка початкова вага була?
Xвостокрутелка• 09 июля 2024
Лично я если не буду взвешиваться каждый день то обязательно согрешу. Поэтому у меня так. Но я без спорта. Был бы спорт- меняла бы объемы
жижифреймут• 09 июля 2024
Ответ дляЛепешечка
Яка початкова вага була?
Однозначно• 09 июля 2024
Нема такого коли потрібно. Важтеся коли хочете, хоч щоранку, хоч раз в неділю, хоч раз в місяць. Я зважувалась кожного дня, бо мене це мотивувало. Ну і наїдатися кавуном при схудненні погана ідея, там багато цукру. Як перекус трошки, але не наїдатися.
Блакитне небо• 09 июля 2024
Скільки завгодно, на швидкість схуднення це ніяк не впливає)
oboeva• 09 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
а если весы переставлять,то еще веселее)
Лепешечка• 09 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
А які інтервали були? 4/20?
Пишу_граммотно!• 09 июля 2024
Да, раз в неделю натощак. К примеру по воскресеньям утром.
жижифреймут• 09 июля 2024
Ответ дляЛепешечка
А які інтервали були? 4/20?
16/8, стандарт ИГ
ПлакалаВАвто• 09 июля 2024
Вот что нашла в поиске:
Взвешиваться лучше всего раз в неделю, в среду или четверг, так как в эти дни результаты измерений будут наиболее достоверными. Взвешиваться нужно утром, натощак, после стула. Одежду и обувь нужно снять, так как они могут весить до нескольких килограммов.
Тріль підпільний• 09 июля 2024
Ответ дляoboeva
ага, там разбег от 30 до 80 за минуту
рукиЖимолости• 09 июля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Вот что нашла в поиске:
а если стула не случилось,все пропало
Фокус-Покус• 09 июля 2024
Важитись треба раз на місяць. В один і той же день. Вибирайте такий день щоб це було не перед місячними, бо набряки через гормони не дадуть ясної картини. Зранку, натщесерце, після туалету. Це буде чиста вага. Жінці немає сенсу важитись часто, показники будуть стрибати
ПлакалаВАвто• 09 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
а если стула не случилось,все пропало
Нет, не всё пропало, взвесится можно после того как это произошло в тот же день.