Панна Кота• Изменено 09 июля 2024

А що це за зубна коронка за 600€? Я в шоці… це що так все подорожчало

Хотіла свої металокерамічні замінити …
Зайшла в найближчу стоматологію
Приватну

Це тільки коронка.. а ще робота. То ще 5000
Малая еще та• 09 июля 2024
Когда ж вы их уже поставите

Милота• 09 июля 2024
А сколько вы думали?
Завжди недо...• 09 июля 2024
А чего в евро?
Вилами по Воде• 09 июля 2024
Разные клиники,разные цены. Ищите лучше толкового ортопеда
Планшетница• 09 июля 2024
Зайдите в другую клинику. Цены по клиникам - очень разнятся.
А Я Самая Самая• 09 июля 2024
600 ойро це за вініри чи які?
Prervana• 09 июля 2024
Мне столько и стоила больше года назад. Металлокерамика. Тысяч в 30 с работой обошлась, если не больше

Люблю кетчуп• 09 июля 2024
якщо вам треба канали - то це звісно окремо оплата

Металокерамічна коронка 6500 грн

Коронка на основі цирконію *280€
Коронка керамічна безметалева E-Max (жувальна група) *300€
Коронка керамічна безметалева E-Max, Вінір (передня група зубів) *350€
Ліньки гуглить• 09 июля 2024
Я ставила 5 років тому коронку теж дуже дорого відносно моїх доходів, але дуже задоволена результатом.
А першу поставили років 10 назад недорого по рекомендації знайомої. Акцент був на ціні. І от через пів року довелося той зуб вже вирвати.
Не знаю що вам порадити, так щоб на всі сто була гарантія. Такого мабуть і не існує. Але зараз для мене в пріоритеті репутація лікаря.
Ду да ду да ду• 09 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Ого,погано що зуб вирвали,ну нічого вже не вдієш
Пишущаяся• 09 июля 2024
Ответ дляPrervana
Оля,вас намахали,причем жёстко.Металлокерамика стоила всегда 100$.Я цирконий поставила за 7000 с работой.
Prervana• 09 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Почему же намахали? Мне убирали старую пломбу, лечили каналы, ставили штифт, потом временную коронку и уже потом постоянную. Итого она мне вышла столько, сколько я написала
Пишущаяся• 09 июля 2024
Ответ дляPrervana
500+4000+1500+3000+7000=16000,таки намахали.
Prervana• 09 июля 2024
Ответ дляПишущаяся
Ну таких цен на работы в моей стоматологии нет.
Цукрові вишні• 09 июля 2024
Ого, у мене столько имплант стоит.