Люблю Украину• 09 июля 2024

Я відчуваю себе жахливою

Чоловіка батьки 2-3 рази в тиждень приходять до нас в гості, їх постійно зустрічаю та сижу з ними я, так як вони приходять, тоді як чоловік на роботі. Ще його мама дуже любопитна, може зазирнути в шафу, постійно оцінює чистоту. Позавчора прийшли з ранку, я їх покормила та свекруха зробила зауваження, що не надто чисто. Мене це розлютило, так як ми не чекали гостей ще і погано себе почувала. Я сказала чоловіку, що мені таке не подобається, на що чоловік почав казати, що це мама, вона хоче як краще, в неї окрім дітей нікого нема. Я тепер почуваю себе винною, як цього позбутись?
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Так а хіба автор щось погане буде хотіти?Очима ’кліп кліп’-я ж для нас стараюся,для нашого інтимного життя!)))А бади з мережевого маркетингу їй якісь волосся покращать))
Еще раз пишу, это трата энергии. Абсолютно бессмысленно и в пустую.

Летчица• 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Нє,ну радикально ,звичайно,можна найняти кілера,але воно таки буде мати наслідки)
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Ну, это, конечно, выход) У меня просто есть наглядный пример, где маман развела, если бы не умерла, то хз сколько бы еще жен было.
Просто болталка• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Орендуємо
Настав час дістати вам свого язика із сідниць...своїх або свекрухиних.
Куколка-мяуколка• 09 июля 2024
Если мама хочет как лучше, то швабру в зубы и вперед наводить блеск. А приходить и п....деть мне тут под руку не фиг.
И вообще, автор, скажите, что завтра вы к ним приходите. Увидите пыль - обязательно ткните ее носом. Я свою воспитала именно так.
Все знаю від і до• 09 июля 2024
Автор, дітей, я так розумію, у вас ще немає? Якщо плануєте і народите, не розібравшись з цим питанням, то це буде взагалі пекло. Кажу з власного досвіду. І це при тому, що я, наприклад, не соромилася жорстко ставити людей на місце.
Крапипопка• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Вони можуть з самого ранку прийти або спати залишитись
Так не открывайте им
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Це якийсь фільм жахів....
’Свекры. Исчадие ада, начало’.
Крапипопка• 09 июля 2024
Автор просто тютя-вятя, которая не может нормально рот открыть и поставить на место.

Летчица• 09 июля 2024
Авторе,а якщо серйозно-то 2-3 рази це занадто.Ви ще молоді,дітей немає,а тут тобі свекри зі своїм життєвим досвідом.
ТаПрямТам• 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
’Свекры. Исчадие ада, начало’.
Костянтина на них не хватає
Диви яка я пава!• 09 июля 2024
На самом деле все просто. Родители мужа? Приходят к сыну?
Значит мыночку встречать и обхаживать своих любимых предков, вперёд и с песней.
Ждут под работой-звоните и говорите, пусть идут под работу к сыну, а у Вас после работы дела.
Хотя есть-пусть сыночек приготовит.
Хотя спать-пусть сыночек встретит, уложит и проводит.
Всё.
Не захотят так, хотят все так же везти на Вас-тут уж Вам решать, нужна Вам такая семья или нет.
’Кто везёт, на том и едут’
Не хотите быть ездовой лошадью-сбрасывайте непрошеных седоков.
Зілля до весілля• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Вона шастає в шафи, за ліжко, на балконі
Лезет, значит спрашиваете прямо: ’Что по какой причине вы ищете за МОЕЙ кроватью/шкафом?’
Вы пока не снимете с шеи этих колхозников и не научитесь отстаивать свои границы, это так и будет продолжаться. Только прямым текстом в лоб.
Ксерокопия ночи• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Чоловік робить мене винною((
А я все дуже близько сприймаю
Пошліть чоловіка далеко ... до батьків у сусіднє містечко. Якщо тут хтось і винен, то точно не ви.
Одні думки• 15 июля 2024
Як справи автор?????ви поставили на місце всіх???