Люблю Украину• 09 июля 2024
Я відчуваю себе жахливою
Чоловіка батьки 2-3 рази в тиждень приходять до нас в гості, їх постійно зустрічаю та сижу з ними я, так як вони приходять, тоді як чоловік на роботі. Ще його мама дуже любопитна, може зазирнути в шафу, постійно оцінює чистоту. Позавчора прийшли з ранку, я їх покормила та свекруха зробила зауваження, що не надто чисто. Мене це розлютило, так як ми не чекали гостей ще і погано себе почувала. Я сказала чоловіку, що мені таке не подобається, на що чоловік почав казати, що це мама, вона хоче як краще, в неї окрім дітей нікого нема. Я тепер почуваю себе винною, як цього позбутись?
Одні думки• 09 июля 2024
Ви дура??а сенсі чекають під роботою??,звідки вони знають ваш графік???
Люблю Украину
• 09 июля 2024
Ответ дляОдні думки
Знають
Чоловік каже
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Я кажу, але він постійно її вигороджує ще з такою ухмилкою
Варианта 3: - грандиозный скандал игнор всех в т.ч. и мужа
-самоустраниться, съехать, развестись
- терпеть дальше
Зілля до весілля• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Значит, скажите им сами, что можете принять на час раз в две недели. Или терпите 🤷♀
Потом всё равно придется разводиться, когда надоест окончательно этот сумасшедший дом.
Люблю Украину
• 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Не понимаю, а их дом где, что они делают у вас в гостях цель визита вообще?
Вони живуть в іншому місті, але тут постійно по роботі. Ну і заодно до нас заходять
Одні думки• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Знають
Чоловік каже
Так не казати чоловіку
Що це за дурня чого вони за вами ходять?після роботи ідіть по справах
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Писец...
Злюсь до кипіння• 09 июля 2024
Я так,зрозуміла це сімейство вас не поважає..а чоловіку вашому до вас немає діла..Робіть висновки..а ви ще почуваєтесь винною..чого питається?
Люблю Украину
• 09 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Чоловік робить мене винною((
А я все дуже близько сприймаю
Одні думки• 09 июля 2024
На рахунок чистоти сказати що ви сама розберетися у свому домі і нема чого шастати тут...
Люблю Украину
• 09 июля 2024
Ответ дляОдні думки
Вона шастає в шафи, за ліжко, на балконі
ЯспАкойнаЯ• 09 июля 2024
Так, будьте просто зайнята після роботи. Чому - тому, можна без подробиць
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Чоловік робить мене винною((
А я все дуже близько сприймаю
Вашего мужа устраивает, вас нет. Ваше мнение ему побоку, делайте выводы. Дальше хуже.
Natalia505• 09 июля 2024
Ну ви даєте, автор. Маман пхає свого носа вам до шафи, критикує, а ви почуваєте себе жахливою. Ця сімейка вас затюкала.
Natalia505• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Це жесть, хамло невиховане.
Одні думки• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
🤦🏻♀️🤦🏻♀️то пздц
Це ваш дім ви господиня
Люблю Украину
• 09 июля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Навіть сьогодні я після роботи іду до лікаря, то чоловік вже все свекрусі розповів і вона хотіла приїхати до мене на роботу, або щоб я їй відкрила квартиру якісь документи залишити. То я з трудом зморозилась((
ЯспАкойнаЯ• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Давайте, давайте. Виробляйте корисну звичку!
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
А даже если не работает, это что повод обвалиться на могз и еще комментарии по поводу чистоты отвешивать?
Питання не про це. Не перекручуйте. І питання адресоване автору. Чому ви за неї відповідаєте?
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Приходять зранку, або після роботи
В мене погодинна оплата роботи і вони про це знають, тому вже чекають під роботою
А чому вони знають ваш робочий графік?
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Автор уже ответила и не раз. Никто не пекручивает, это, как бы, форум писать тут не запрещено, что за наезды?
Natalia505• 09 июля 2024
Автор, в будь якому випадку вихованні, дорослі люди так себе не поводять. Це ваше життя, ваш дім, ваш порядок і ваш срач. Це не її справа. В ліс її.
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Тоді я з вашого дозволу продовжу діалог з автором)
Зяблик протестант• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Я працюю
В мене погодинна оплата, можу як 10 годин працювати, так і 5, наприклад, вони про це знають та вже чекають під роботою
Так хай тепер інше знають щось)) і не будуть заважати вам ВЕСЬ день)
Заліковий троль• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Я працюю
Це якийсь фільм жахів....
Летчица• 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
-самоустраниться, съехать, развестись
- терпеть дальше
Є четвертий варіант,пікантний:-покласти на самі видні місця в шафі фалоімітатор,різку шкіряну і сексуальну білизну)Краще ще і страпон покласти,ну щоб свекра налякати)Почати пригощати чайкли і приговорювати,що він з ізюминками)Притворитися,що записалася в мережевий маркетинг і довбати свекруху,щоб купила всяку фігню))))Ой,да скільки є варіантів.....))
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Если автор пишет правду, это все бессмысленно и пустая трата энергии. Т.к. муж автора на стороне родителей. Захочет свекровь и будет науськивать мужу какая автор такая сякая.. Что это за жизнь, заниматься родителями мужа и всякими интригами и провокациями.
Летчица• 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Так а хіба автор щось погане буде хотіти?Очима ’кліп кліп’-я ж для нас стараюся,для нашого інтимного життя!)))А бади з мережевого маркетингу їй якісь волосся покращать))