Люблю Украину• 09 июля 2024

Я відчуваю себе жахливою

Чоловіка батьки 2-3 рази в тиждень приходять до нас в гості, їх постійно зустрічаю та сижу з ними я, так як вони приходять, тоді як чоловік на роботі. Ще його мама дуже любопитна, може зазирнути в шафу, постійно оцінює чистоту. Позавчора прийшли з ранку, я їх покормила та свекруха зробила зауваження, що не надто чисто. Мене це розлютило, так як ми не чекали гостей ще і погано себе почувала. Я сказала чоловіку, що мені таке не подобається, на що чоловік почав казати, що це мама, вона хоче як краще, в неї окрім дітей нікого нема. Я тепер почуваю себе винною, як цього позбутись?
Шаманю второпях• 09 июля 2024
Если бы ко мне приходили свекры еженедельно хотя бы раз, я бы уже давно съехала бы вообще.
Но я не верю, что такое случается внезапно. Либо тролльная тема

v.melnik_km• 09 июля 2024
Живіть своєю сімʼєю і менше уваги звертайте на оточуючих
Ластоноша• 09 июля 2024
2-3 раза в неделю? Нифига себе зачастили. Муж ваш манина бубочка. Виноваты здесь не вы, а незваные гости и муж который это поощряет.
Наталя-e9ac• 09 июля 2024
навчіться казати ні втручанню у ваше сімейне життя
я ще таке практикувала на зорі свого заміжжя
чітке дякую, я розберусь, допомоги не треба, в мене робиться так все
ніякої провини щодо батьків
батькам жити власне життя, а не ваше
Мати тріля• 09 июля 2024
Сказать маме ртом, что лазить по шкафам неприлично и сейчас вы можете направиться все к ним, проверить мамину готовность к проекту ’ревизор’. Да и 3 раза в неделю наворачивать в гости тоже некрасиво. Вы заняты и вам надо предварительно звонить.
Оч@ров@Шк@• 09 июля 2024
Чия це квартира?
Ластоноша• 09 июля 2024
Сворачивайте эти визиты на чаепитие времен королевы Виктории.
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Чия це квартира?
Орендуємо
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляМати тріля
Вони можуть з самого ранку прийти або спати залишитись

автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Вони постійно кажуть, що по справах у нашому місті та заодно заходять. Або щось постійно залишають, а потім забирають.
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Вы прикалываетесь?
Мати тріля• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Омг. Двери не открывать не пробовали? Или озвучить,что вас забэмбали? Вам как бы нечего терять, кроме охреневшей родни мужа
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Так, можуть зранку прийти або весь день просидіти
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2024
Автор,ви не працюєте?
Шаманю второпях• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
У вас нет семьи, у вас насилие которое вы терпите
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Вы прикалываетесь?
Ні, це правда
Сьогодні забігли ранком на 10 хв, у неділю були весь день, а в четвер будуть у нас спати
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Автор,ви не працюєте?
Працюю
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Працюю
А чому ж ви не на роботі,коли вони приходять?
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Ні, це правда
М-да.. С какого счастья, они бездомные? Вы давно в браке?

Зілля до весілля• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Звучит, как фильм ужасов. Сворачивайте лавочку с этими приходами. Нет, на этой неделе я занята, принять не смогу.
А вообще решать вопрос должен муж со своими родителями. Так не должно быть.
NafffAnja• 09 июля 2024
Трололо
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Приходять зранку, або після роботи
В мене погодинна оплата роботи і вони про це знають, тому вже чекають під роботою
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
2 роки
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляNafffAnja
Трололо
Ви?
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А даже если не работает, это что повод обвалиться на могз и еще комментарии по поводу чистоты отвешивать?
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
2 роки
Автор, вы же понимаете это не дело? Ставьте вопрос ребром мужу. Или будете вскгда жить с ними и под ними.
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Я працюю
В мене погодинна оплата, можу як 10 годин працювати, так і 5, наприклад, вони про це знають та вже чекають під роботою
автор Люблю Украину • 09 июля 2024
Ответ дляЛастоноша
Я кажу, але він постійно її вигороджує ще з такою ухмилкою
Ластоноша• 09 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Я працюю
Не понимаю, а их дом где, что они делают у вас в гостях цель визита вообще?
ЯспАкойнаЯ• 09 июля 2024
Так, ідея. Займіться йогою, пілатесом. Ходіть після роботи туди. Всім про це оголосіть, як вам класно і необхідно то. Якщо не співпадає, тоді ютуб відкриваєте і трените дома, ковриком, фррмою.
Далі кажете всім, що у вас щодня тренування +глибока медитація, обов´язково наодинці!! Це допомагає пережити стрес , налагодити на фінансові потоки, тощо. І відповідно тепер є один день візиту свекрів до вас на тиждень. Домовлятися який, на 2 години. Все