Сладкий лимончик• Изменено 09 июля 2024

Какой набор веса по вашему нормален в возрасте около 40-50 лет?

От стабильного привычного в рамках нормы имт. Связанный с гормональными изменениями, замедлением обмена веществ и т.д.
Результат:
вже голосів: 65
29 (44.62%) никакой
15 (23.08%) 3-5 кг
9 (13.85%) 6-10 кг
7 (10.77%) результат
5 (7.69%) 1-2 кг
0 (0%) 10 +
автор Сладкий лимончик • 09 июля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Чому? Це ж відбувається поступово, по 700-1000 г на рік протягом років, іноді 10-15 років і підкреслюю в рамках норми. Тому ніякої шкоди для здоровʼя
Может у кого-то так и происходит. Но часто на стрессе набирают несколько кг в течение полугода и думают ’ ну мне ж уже 40, и так норм’. Если что, могу создать еще один опрос - ’как быстро вы набирали вес в таком возрасте’ )

Не зви чайна• 09 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Звісно, що є слід для здоров´я. Як і для серцевого-судинної, так і для кісток/суглобів є зайве навантаження.
Зайва вага - це ніколи про здорове тіло чи спосіб життя, нажаль(
І я говорю саме про жир.
Ми розглядаємо набір ваги в рамках норми
Мамкиня доця• 09 июля 2024
Ответ дляЛагшмивара
І я не подобаюсь (( Плювати мені на норми, я знов хочу 58, а не 62
Мені наче теж плювати на норми, але боротьба з вагою нагадує боротьбу з повітряними млинами. І так, я не готова своє життя класти на алтарь ’ваги’.
А хтось готовий. Є безліч прикладів, коли жіночка невилазе (!) зі спортзалу, масажів, розраховане харчування - але ні, це не для мене. В мене цікаве життя. Але, якщо я раніше гуляла - тобто піші прогулянки по кілька годин за раз, пару раз на тиждень - цього було достатньо, то зараз ні. Навіть плавання та аквааеробіка не дає зниження ваги. І хоч я не їм відрами, але обмеження в їжі мене счастливою не робить та дає тимчасовий ефект.
Тому.... В мене так. Десь там, в глибині душі, сподіваюся на якусь чарівну пігулку.
Не зви чайна• 09 июля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Зараз в умовах війни це буде трохи з похибкою. Дійсно багато жінок має хронічний стрес, не завжди правильне харчування та поганий сон
Пузата Хата• 09 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Що б не писали, але з медичної точки зору є норми набору маси, адже змінюється ритм життя та гормональний фон.
Розшифруйте то що це за точка зору? Ніякий лікар нормальный лікар не скаже що набір ваги то норма, вага набирається від Надлишку калорій, де і цьому словосполучення вставити норма? Хочеться ритм лежу на дивані, ок, підбирається відповідне харчування і не буде набору ваги, будуть інші проблеми, і з фоном туди ж, нічого страшного з віком із гормонами не відбувається щоб із повітря набирати вагу, дійсно хвороб одиниці.
Міс Всесвіт• 09 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А ритм життя чому раптом зміниться в 40-50?
автор Сладкий лимончик • 09 июля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ну де ж не кидаєтесь. Кидаєтесь. Вам про це не одна форумчанка відповідала
да, две. которые и в той теме за мной бегают, а аргументы привести не в состоянии кроме ’я так вижу’.

автор Сладкий лимончик • 09 июля 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
потому что положено! в платочек и на лавочку видимо надо.
Міс Всесвіт• 09 июля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
А, зрозуміло... і халат ще в квіточки... і капці
Мамкиня доця• 09 июля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Про це вам вказали не дві, а більше. Але ви все не знаходите своїй території підтвердження. Який аргумент у вашій теорії?
Пузата Хата• 09 июля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Як лікар вам скажу, що фізіологічна прибавка у вазі в період 35-50 років становить 8-10 кг, але звісно в рамках норми. Тобто якщо до 30 років ІМТ був ближче до нижньої межі норми, то припускається набір ваги до 10 кг
Що значить фізіологічна приприбавка? Це при вагітності є фізіологічні причини для набору ваги, якщо виключити хвороби, то набір ваги в було якому віці, і в 35 і в 50 це незбалансоване харчування, 10 кг наїдається , а не фізіологічно до віку привязано.
автор Сладкий лимончик • 09 июля 2024
Ответ дляНе зви чайна
А если набор не происходит, это вредно? Вот в той теме (если там не было) писали, что это компенсация эстрогенов, которые перестают вырабатывать яичники. Вы так же считаете, что набор необходим, а не просто нормален? И какой объем дополнительной жировой ткани все же оптимален для этой цели, или это у каждого по своему?
parele• 09 июля 2024
У меня туда-сюда гуляют 3 кг. Это моя личная норма, которую я себе установила.
А кто там считает иначе, меня не интересует. Как и вес других людей.
Пузата Хата• 09 июля 2024
Ответ дляНе зви чайна
15 кг набору не шкідливо для здоров´я? Ви дуже дивний лікар не нормально наїдати по кг в рік, це значить людина переїдає, вам правильно писали , вам краще не писати і не давати поради, ви ж пишите неправду, і навіщось слово лікар приплели, те що у вам є диплом не робить вас експертом по харчуванню, надіюсь по своїй спеціальності ви більш компетентні?
Мамкиня доця• 09 июля 2024
Ответ дляПузата Хата
Та пишіть одразу вже 150, чого дрібнитись
Про 15 не писали, це ви самі додумали.
І не зрівняти, плюс 10 до 160 зросту і плюс 10 до 175. Ефект і вид різний
Пузата Хата• 09 июля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Про 15 не писали, це ви самі додумали.
У вас проблеми із математикою? По 1 кг в рік 15 років це скільки буде? Ефект для тих же суглобів буде одинаковий, вони будуть нести вагу на 15 кг більше, при чому тут зріст? В будь якому випадку , без хвороби набір ваги це не норма, а переїдання, а як там хто себе заспокоює це його справа.
Инстагра_мерша• 09 июля 2024
Не знаю никаких норм, при росте 162 см вешу 54-55, мне через пару недель 47 лет
Максимум весила 59 кг, два года назад скинула 5 кг, стараюсь держать
автор Сладкий лимончик • 09 июля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А по сравнению с 25-30 годами вес сейчас увеличился?
Инстагра_мерша• 09 июля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ой, я в 38-40 весила 49 кг после родов и во время грудного вскармливания
А потом с 40 и до 44 по пару кг за осень-зиму набирала
А в 25-30 весила 50 кг, после 33-х до 37 набрала 6 кг

Мамкиня доця• 09 июля 2024
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Пузата Хата• 09 июля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Мамкиня доця• 09 июля 2024
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Якщо у вас галюцинації - то треба до психіатра. Інакше ніяк не пояснити весь ваш опус. Це ви все бачите, дивлячись в телефон? Що ще там вам вбачається?
Не зви чайна• 09 июля 2024
Ответ дляПузата Хата
Вам слід бути уважнішою. Я ніде не писала про 15 кг. А те, що у вас немає медичної освіти апріорі виключає зауваження в мою адресу стосовно моїх знань та рекомендацій.
Можу вам по цифрах розрахувати. На приклад жінка невеликого зросту 158 см має вагу 47-48 кг (ЇМТ 19) Поступово вона набирає за 10 років по 700 гр, це +7кг=55 кг (ІМТ 22) І це буде нормальна вага для її зросту та віку.
Не зви чайна• 09 июля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Удалено администрацией...
Тому що вважає себе розумнішою за інших
автор Сладкий лимончик • 09 июля 2024
Ответ дляНе зви чайна
ваше медицинское образование не делает вас априори правой. Может быть висцеральное ожирение при нормальном ИМТ, и это уже общепризнано причиной болезней.
автор Сладкий лимончик • 09 июля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Странно, но я вижу те же цифры что и ’Пузата хата’.