Мавка• 09 июля 2024
Спрей для тела иль роше
Спрей для тела иль роше. Какой вам нравится? И норм ли у них спреи?
Санта Барбара• 10 июля 2024
Був спрей малина і м´ята, не сподобася.
Зараз є sur la lande, подобається, але запах дуже на любителя, мінеральна нота відчутна.
Замовляла практично усі гелі для душу з оновленої лінійки, то спрей повторює аромат гелю. І крім ванілі більше жодного б спрею не ризикнула замовити. Усі гелі достатньо специфічні, в коктейлі прянощів я чітко відчуваю ноту чорного перцю і гвоздики, а є і спрей з цим запахом.