Та никада в жизни• 09 июля в 18:57
Дівчата, хто в курсі, що за фішка- їсти яйця на вечерю, щоб худнути
Тут читала про таке і один дієтолог казав,що перед самим сном з‘їдати 2 яйця з овочами і процес схуднення йде краще. Звичайно,якщо вдень не переїдати
Чи хтось пробував?
Життє Бентежне• 09 июля в 18:59
Не обязательно именно яйца. Просто что то белковое и не жирное. Мясо, рыба, творог.
Зоряний Шлях• 09 июля в 19:01
Просто збалансувати денний раціон, зазвичай є недобір білку і перебір з жирами та вуглеводами
Зустрічала рекомендацію тільки білків
миссДавеча• 09 июля в 19:01
Незламна Україна• 09 июля в 19:02
Ответ длямиссДавеча
А я давно Знала варёные яйца и овощи полкастрюли хватит чтобы похудеть?
И не придраться жеж
Блакитна устриця• 09 июля в 19:03
Дело в том, что те, кто пишут об этих двух белках на ночь, всегда добавляют, что надо урезать калораж, не есть много жирного, сладкого, мучного и т.д. Ну, в общем, вы поняли. Т.е. вы и так похудеете, если будете всего это придерживаться, без обязательных вечерних белков.
Та никада в жизни
• 09 июля в 19:05
Ответ дляНезламна Україна
И не придраться жеж
Ага, а майонез і ковбаса це овочі?
Блакитна устриця• 09 июля в 19:05
Ответ дляТа никада в жизни
Ага, а майонез і ковбаса це овочі?
Да там и без этого - картошка, морковь и горох свое дело сделают, а огурцы соленые воду задержат)
Та никада в жизни
• 09 июля в 19:07
Ответ дляБлакитна устриця
Це зрозуміло) брешуть, значить, що з цими білками гарантовано -150 гр на ранок. В мене не вийшов такий мінус(((
Блакитна устриця• 09 июля в 19:08
Ответ дляZelenkа
Так хочеться холодного олівʼє♥️
Организм не обманет, ему надо. Ешьте.
Та никада в жизни
• 09 июля в 19:09
Ответ дляZelenkа
Так хочеться холодного олівʼє♥️
Так, не засоряйте лєнту, а то кожен як почне тут писати, чого хоче
Морская свинка• 09 июля в 19:21
Ответ длямиссДавеча
О, можна зі своїм відерком прийти?
Морская свинка• 09 июля в 19:24
Ответ дляТа никада в жизни
Ага, а майонез і ковбаса це овочі?
Ну ковбаса - не м´ясо, значить овоч.
А майонез: оливкова олія - оливки овочі, гірчиця овочі, жовтки -білок ну майже ж такий склад майонезу
миссДавеча• 09 июля в 19:26
Ответ дляМорская свинка
О, можна зі своїм відерком прийти?
Тю та канешно))
миссДавеча• 09 июля в 19:29
Ответ дляТа никада в жизни
Ага, а майонез і ковбаса це овочі?
А шотакое. Майонез це теж яйцо збите с олією. А олія з чого? З овоча. Всьо
Незламна Україна• 09 июля в 19:58
Ответ дляТа никада в жизни
Ага, а майонез і ковбаса це овочі?
Ну вот, всю диету испортили