09 июля в 18:57

Дівчата, хто в курсі, що за фішка- їсти яйця на вечерю, щоб худнути

Тут читала про таке і один дієтолог казав,що перед самим сном з‘їдати 2 яйця з овочами і процес схуднення йде краще. Звичайно,якщо вдень не переїдати
Чи хтось пробував?
Тримаю свічку 09 июля в 21:21
Ответ дляБлакитна устриця
Дело в том, что те, кто пишут об этих двух белках на ночь, всегда добавляют, что надо урезать калораж, не есть много жирного, сладкого, мучного и т.д. Ну, в общем, вы поняли. Т.е. вы и так похудеете, если будете всего это придерживаться, без обязательных вечерних белков.
Тут дело не в уменьшении калоража.
Дело в том, чтобы такого съесть, чтобы худеть
Тримаю свічку 09 июля в 21:21
Ответ дляТа никада в жизни
Це зрозуміло) брешуть, значить, що з цими білками гарантовано -150 гр на ранок. В мене не вийшов такий мінус(((
Удивительно
useruseruser 17 июля в 03:22
Я б не радила цього робити.Зелень можна на ніч їсти.