ПуГоФФка• 09 июля 2024
Чоловіки і самооцінка
Познайомилась із чоловіком, спілкуємось поки що онлайн, і от я явно бачу що він тупо в усьому кращий за мене. Наче і всім хороший, але, а я що? Має ж бути хоч якась рівновага, компенсація, чи як це назвати. Відчуваю себе просто під плінтусом, пропадає бажання зустрітися. Допоможіть, як із цим справитися.
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ви вже таке щось говорите, чесно. От іде спілкування з чоловіком, він розповідає щось там із біографії, і я така: а я не завагітніла в 14. Він далі щось розповідає, і я така знову: а я не спилась і не скурилася. І не завагітніла в 14.
Ну вам легше, ви ж вже магістр.
Він розповідає біографію, а ви киваєте ’Боже-боже, який молодець, легінь, богатир, самець, світило, геній’. Далі секс і борщ, і він ваш.
ПуГоФФка
• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ну вам легше, ви ж вже магістр.
Послухаю вас все таки)))
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Що не завагітніла в 14 років.
У меня в 14 лет даже и месячных не было
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
У меня в 14 лет даже и месячных не было
Ну про це розповідати кавалерам точно не треба
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Думаете, я рассказывала им об этом?
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Думаете, я рассказывала им об этом?
Думаю, що ви починаєте балачки про своє здоров´я, а чоловікам це даром нецікаво. Міняйте тему.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Если вы намекаете на то, что в 14 лет я уже занималась сексом, то нет
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та займіться зараз.
Не за Будка• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я? Хочу, дуже
Тогда скажите себе: кому я не нравлюсь у того нет вкуса!И смело идите на свидание.
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Послухаю вас все таки)))
Отож. А шлях в докторантуру - це ще й шлях до самотності. Встигнете ближче до пенсії.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Нет, не начинаю. Но об инвалидности и об отсутствии двух передних зубов я рассказывала им еще до первого свидания. А как иначе?
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Забути про інвалідність і причепити вініри чи мости. Чоловіки убогих не втішають. Чоловіки люблять впевнених в собі красунь, навіть якщо зовсім не красуня, але вміє себе показати.
ПуГоФФка
• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Господи, от читаю і згадала, в нього навіть зуби гарніші і біліші за мої. Ну йоп перейоп. Тулю ті відбілюючі полоски, та щось ніфіга не допомагають.
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Вчи-вчи, одні двійки. Малюєте губи яскравою помадою і широко поміхаєтеся, буде сліпуча посмішка. А то ви ще здумаєте рукою рота прикривати :(
Наглість - друге щастя. Класичне питання ’Скажи, я дуже гарна?’. Погодиться, нікуди не дінеться.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Какие виниры я могу прицепить на место отсутствующих зубов? И какой мост я могу поставить, если у меня нет на него денег? И зачем скрывать, что у меня инвалидность? Да и как это скрыть, если мужчины спрашивают, где я работаю, а мне на это ответить нечего?
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Влаштуйтеся на роботу. Онлайн. Яку завгодно. Тоді буде що відповісти.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я комплексовала даже перед теми мужчинами, у которых тоже не было переднего зуба (а то и двух)
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Я даже не знаю, где и кем могла бы работать
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Думайте. Все в ваших руках. І ніхто вас не витягне з болота, окрім себе самої. Так влаштоване життя.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Вытянуть меня из болота пыталась тетя. Но не смогла
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Років вам скільки, 30, 40? Час стати дорослою.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Мне 36. И у меня есть дочка-подросток. Если бы мне было легко стать психологически взрослой - я бы уже давно стала таковой
Виннипуховна• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Люди в нас бачать те, що ми хочемо показати.
Если для вас окончание школы это повод для гордости, достижение, то вас оценит только алкаш подзаборный. Для него вы будете звЯзда
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Да и то не факт
ПуГоФФка
• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Дякую за позитив
Ластоноша• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ну, хіба що від нього тхне за кілометр) так уже наврядчи здивує чимось
Может он просто красиво заливает. И фотки не его.
Такое нередко бывает
Ластоноша• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Чого? От спілкуєтеся ви з чоловіком, а він молодший і красивіший за вас, у кращій фізичній формі, і при цьому значно багатший і успішніший. Навіть англ мову знає краще і спілкується набагато грамотніше. І чим ви можете козиряти? Зазвичай, як то кажуть ’тато працює, мама красива’. Але, якщо він і в тому кращий, то що я можу натомість запропонувати?
Да секс ему просто надо. Расслабьтесь и получайте удовольствие