ПуГоФФка• 09 июля 2024

Чоловіки і самооцінка

Познайомилась із чоловіком, спілкуємось поки що онлайн, і от я явно бачу що він тупо в усьому кращий за мене. Наче і всім хороший, але, а я що? Має ж бути хоч якась рівновага, компенсація, чи як це назвати. Відчуваю себе просто під плінтусом, пропадає бажання зустрітися. Допоможіть, як із цим справитися.
автор ПуГоФФка • 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Диплом магистра - это уже немало
Але в нього докторантура...

Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Якби я була аж з таких людей як ви описали, то ймовірно що він зі мною і спілкуватися не став би - аж занадто різні життя
А якщо спілкується - то мабуть таки схожі життя?
Це що, перший чоловік, який на вас звернув увагу????
So_so• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Чого? От спілкуєтеся ви з чоловіком, а він молодший і красивіший за вас, у кращій фізичній формі, і при цьому значно багатший і успішніший. Навіть англ мову знає краще і спілкується набагато грамотніше. І чим ви можете козиряти? Зазвичай, як то кажуть ’тато працює, мама красива’. Але, якщо він і в тому кращий, то що я можу натомість запропонувати?
Это какое-то соревнования?
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Є люди, які не закінчили ні школу, ні технікум. Є люди, які не знайшли ніяку роботу. Є люди, яким не пощастило з здоров´ям. Є люди, які старі.
Ви молода, здорова, гарна і дієздатна, чого вам ще не вистачає? Слава королеви Англії чи Мадонни спати не дає?
Повторюсь: я не автор. Добавлю: я нездорова, не обладаю красотой и ничего не умею. Славы английской королевы или Мадонны мне ни к чему. Мне бы просто вести нормальную жизнь
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну чего вы все с какими-то комплексами, девочки? ))
Все у вас нормально, я уверена. Он общается с вами же... значит чем-то вы ему интересны
У меня ненормально. Если что, я не автор
Брюнетка в Мармеладе• 10 июля 2024
Не пойму зачем вам с ним конкурировать? Наоборот, повторяйте с придыханием ‘ какой ты умный’ , мне нужен совет образованного человека. Мужики любят ушами тоже.
Поверьте, намного сложнее когда у тебя два диплома и тут на свидании вдруг выясняется, что у человека за плечами колледж.
автор ПуГоФФка • 10 июля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Зовнішністю. Яка не видна вся в онлайн. Тому я відтягую живу зустріч...і сама не знаю для чого. От і фотками перекидаємося, він (я впевнена, це видно), як і більшість чоловіків - клацнув і відправив. А мені щоб рожа була не крива і не стара, треба бубликом вивернутими, із ста селфі якесь одне получится то вже його й відсилаю, попередньо відретушувавши
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Але в нього докторантура...
И что?
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
А что не так с вашей внешностью?

Запароленое одеяло• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Уколите ботокс )) это придаст вам уверенности
автор ПуГоФФка • 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Це перший ТАКИЙ чоловік. Раніше була якась взаємна компенсація. Або старші, або не такі доглянуті, з приблизно однаковим мат становищем, ну невже ви не розумієте що я маю на увазі? Ну блін.
Запароленое одеяло• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
А у вас что?
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
А у вас что?
У меня много чего
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та бачу, що не автор, але вавка така сама в голові.
Нічого вам не заважає вести нормальне життя і знаходити нормальних чоловіків.
Школу і технікум закінчили - вже щось змогли. Щодо краси - взагалі спірне питання, бігом за косметикою.
Побільше здорового егоїзму і все у вас буде добре.
автор ПуГоФФка • 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
А что не так с вашей внешностью?
Звичайна 36річна жінка без тюнінгу і з лишньою вагою. Не те щоб щось сильно не так, просто нічого особливо красивого нема чим би козирнути
Виннипуховна• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
У вас немає ніяких особистих досягнень? В школу не ходили, професії ніякої, живете під мостом, стара і хвора?
С каких пор окончание школы это достижение?
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Не розумію. Йдете до візажиста, малюєте обличчя, вдягаєте шпильки і декольте - і кавалер падає з копит.
На ваші магістерські досягнення йому глибоко наплювати.
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ще одна. Тут гілка невпевнених в собі жінок?
Навіть якщо ви пальцем поаорухнули - можна три години розповідати, яке це героїчне досягнення і яка ви молодець.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Вести нормальную жизнь и находить нормальных мужчин мне мешают психические отклонения. Окончить техникум мне помогли преподаватели (я собиралась бросить его после 3 курса, когда узнала, что беременна, и понимала, что не успею окончить его до родов). Что касается косметики - как она решит проблему отсутствия двух зубов в зоне улыбки?

ПодругаМужа• 10 июля 2024
Может там есть равновесие в штанах, в постели...
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
О, мне тоже 36 лет. И я тоже без тюнинга и с небольшим лишним весом
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Психічні відхилення дозволяють по клаві стукати на форумі? Ото і на два зуби заробити набором текстів зможете. Успіхів!
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Нет, ну действительно, что такого выдающегося в окончании школы?
автор ПуГоФФка • 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
До візажиста ходити щоразу перед побаченням? На шпильках не ходжу бо ноги хворі - кісточки. В декольте нічого класти.
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Що не завагітніла в 14 років.
Виннипуховна• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Не несите чушь
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Так, щоразу. Нема чого себе жаліти, ноги в руки і бігом чистити пір´я!!!
В декольте покладіть пуш-ап.
Борисфенка• 10 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Не несите чушь
Люди в нас бачать те, що ми хочемо показати.
автор ПуГоФФка • 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Що не завагітніла в 14 років.
Ви вже таке щось говорите, чесно. От іде спілкування з чоловіком, він розповідає щось там із біографії, і я така: а я не завагітніла в 14. Він далі щось розповідає, і я така знову: а я не спилась і не скурилася. І не завагітніла в 14.
Я тут с краю постою• 10 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Нет, заработать на протезирование двух зубов набором текстов я не в состоянии. К тому же помимо отсутствия двух передних зубов у меня есть и другие проблемы со здоровьем (даже более серьезные)