juliyadorosh• 10 июля 2024

Порадьте регіон для проживання в Польщі

Переїхали до Польщі, шукаємо, де оселитися. Поки у Вроцлаві у друзів, але потрібне постійне житло. Хотілося б жити в невеликому містечку-передмісті великого. Щоб була робота і доступне житло,гарна природа . Якщо би хтось поділився своїм улюбленим містом чи селом, буду дуже вдячна. Чоловік скоріше за все працюватиме сантехніком, тож не прив´язуємося до конкретного регіону
Селик• 10 июля 2024
Біля Познані є невеличке місто Курнік, ну і Познань гарне місто
Услада• 10 июля 2024
поїдте вокруг Вроцлава і подивіться на маленькі містечки, ми так вокруг Варшави їздили.
автор juliyadorosh • 10 июля 2024
Ответ дляУслада
Щось знайшли?
Услада• 10 июля 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Щось знайшли?
звичайно
СhanelKa• 10 июля 2024
Я не жила в Польщі, не можу радити
Але мої родичі живуть в містечку Зельона Гора, там же вчаться діти . Це біля Німеччини . Місто приємне, комфортне, як на мене
Вони купили таун хаус
Є природа, ліс, озеро. Любі ТЦ
автор juliyadorosh • 10 июля 2024
Ответ дляУслада
звичайно
То поділіться, будь ласка)
irina_kiss• 28 июля 2024
Автор, як ваші, десь оселились? Цікаво який регіон вибрали ... я в катовицях живу, година від кракова. Місто велике але не цікаве, живу біля лісу, природою задоволена, інфраструктура добре розвинена
автор juliyadorosh • 28 июля 2024
Ответ дляirina_kiss
Поки у Вроцлаві, завтра виїжджаємо до Варшави, спробуємо десь оселитися у передмісті (де буде житло, бо на нашу сім´ю і фінанси знайти не просто).
olesya34• 31 июля 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Автор,натрапила на вашу тему про перевод студента у внз Польщі.Ви виришили це питання?Буду вдячна за відповідь.
автор juliyadorosh • 01 августа 2024
Ответ дляolesya34
В процесі) ще не вирішили, бо розгляд заяв і співбесіди в серпні. Але це можливо)
Christ1na• 08 августа 2024
Ответ дляУслада
звичайно
А скільки оренда коштує у передмісті?
Christ1na• 08 августа 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Як успіхи?
автор juliyadorosh • 08 августа 2024
Вже винайняли житло в містечку Гродзиськ Мазовецький ( 40км від Варшави), обживаємось )
автор juliyadorosh • 08 августа 2024
Ответ дляChrist1na
А скільки оренда коштує у передмісті?
Ціни дуже різняться ,залежно від багатьох факторів і залежно від міста,яке оберете. Є кілька сайтів ,де шукають житло, можна обрати необхідні параметри і подивитися)
Christ1na• 08 августа 2024
Ответ дляjuliyadorosh
А ви через рієлтора знайшли чи самостійно?
автор juliyadorosh • 09 августа 2024
Ответ дляChrist1na
Самі. Її виставили на сайті через рієлтора, але я через Google знайшла її напряму від власника, на іншому ресурсі.