Червона ікорка• 10 июля 2024
Тему. Что заказываете?
Что заказываете с этого сайта? Кто-то заказывал реплики брендов?
Злюка-закусюка• 10 июля 2024
Замовила там лампи з сенсорами руху, від 60 до 90 грн за штуку. Був фурор, всі мої друзі які приходили до мене купили собі такі самі, і мамам/бабушкам/колегам подарували))) дуже вдала покупка. Ну і всіляки мочалки/гачки/полички брала, на мої потреби «дешево оновити інтерʼєр зйомноі квартири» все підійшло. А більше і не знаю що там замовити можна, одяг я отак не купую, щось серйозне теж з Китаю не замовляла б
Замрійлива• 10 июля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Нічого. Барахла не треба
Ооо, ждали вас, ой ждали 🤣
Папобус• 10 июля 2024
Платье джинсовое купила и шорты бермуды. Платье вобще даром, как первый заказ с 90% скидкой, за 109грн вышло. 1:1 как на фотке.
Расходники для работы.
Но больше не хочу с ними баловаться.
Карту не подвязываю, но каким то хреном она подвязывпется сама автоматом.
Уже 2 раза перевыпускала. Хорош
Расходники для работы.
Но больше не хочу с ними баловаться.
Уже 2 раза перевыпускала. Хорош
Руда ліса• 10 июля 2024
Замовляла доньці дреди, якісь дрібнички із прикрас.
Ну не зовсім те, що на фотці (колір дред), але загалом ок, ціна хороша була.
Планую лампи на кухню для пізсвітки робочої поверхні.
Дрібниць ніяких не хочу, бо для мене то витрати не виправдані, та й ціни порівнювала на дещо і в китайських було вигідніше набагато.
Невидимка• 10 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
оо я як раз на них дивлюся. теж хочу замовити. дякую за відгук ) в наших умовах - необхідна штука прям
Укр_жіночка• 10 июля 2024
Всякие штуки для гаджетов: алюминиевые подставки за 350 грн (вместо 700-800 на алике), дорожные наборы для упаковки вещей, органайзеры для зарядок/проводов (использую как косметичку)), хаб для ноута с разными разьемами, наклейку защитную на ноут, защитные пленки для планшета, наконечники для стилуса и т.п.
Домашня Зюзя• 10 июля 2024
Ответ дляУкр_жіночка
а что за защитная наклейка на ноут? для чего она? может, и мне надо.
Укр_жіночка• 10 июля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
ну, не обязательно. У меня ноут крышкой в стену упирается, а она шершавая, уже появились потертости, вот и купила специальную карбоновую наклейку
Злюка-закусюка• 10 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Круглі ті що без кнопок взагалі - в коридори, кімнати повісила, заряджала їх за два місяці рази три може) ті що довгі з трьома режимами (вкл/викл/сенсор) треба заряджати частіше, але вони і світять яскравіше і освітлюють повністю мені кухню/ванну. Я теж і батькам відправляла і бабусі встановила, це набагато зручніше ніж з ліхтариком ходити з кімнати в кімнату ))
Бджолина королева• 10 июля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Это про такие лампы вы пишите?
Злюка-закусюка• 10 июля 2024