Экспертиза• 10 июля 2024
Інтернет від Укртелекома
Колись, передивляючись відгуки, постійно натрапляла на негативні. Якість та сервіс нижче плінтуса.
Але якось в районній группі сусідка вихвалялася цим провайдером.. Бо працює без світла. живлення йде по телефоним дротам..
А як у вас насправді?
40каградусная• 10 июля 2024
Якраз сьогодні намагалась додзвонитися. Ага, счас, Омілія і очікуйте оператора. Інтернет по 15 хвилин і вирубається.
40каградусная• 10 июля 2024
Ответ дляФантазерша
Працює весь час, поки світла немає. Задоволена.
Як?
Я натуралка• 10 июля 2024
Якість сильно залежить від стану телефонної лінії. Так, працює без світла.
Ответ для40каградусная
Може в них черга з бажаючих підключитися.
Сосиска_Втесте• 10 июля 2024
Я відключили коли вкрали телефонні дроти а рахунки так і продовжували надходити. Не жалкую що відмовилася, інтернет можливо і працює але сервіс хромає у них. Київ.
40каградусная• 10 июля 2024
Ответ дляФантазерша
Що як? Від павербанку
Так я не про те, інтернету немає, навіть коли світло є. Павер не поможе(
40каградусная• 10 июля 2024
Ответ дляНадежда-8877
Ага, скоріш відмовитися від прекрасних послуг