Замурмишка• 10 июля 2024

Важко концентрувати увагу. Порадьте.

Можливо в когось ще така проблема: важко довго читати або читати великі тексти. Наче читаю, але швидко продивляюсь і відкладаю на потім, типу прочитаю пізніше. Такого вже назбиралось багатенько. Або просто роблю скріншот і залишаю на потім. Звісно, що той скріншот забувається. Намагаюсь налаштовувати себе на навчання чи читання, але увага як вуж - вислизає. 36 років.

Буду вдячна за рекомендацї. Розумію, що це все треба тільки самій робити, але хтозна.
Шкала Радощів• 10 июля 2024
Паузу треба зробити, відпочити, відволіктись тижні на 2, а потім читати і вивчати. Організм перевантажений

автор Замурмишка • 10 июля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Можливо. Але мені здається, що навпаки я розівчилась вчитися.
Бува і таке• 10 июля 2024
38 , так же. Учиться очень сложно
автор Замурмишка • 10 июля 2024
Ответ дляБува і таке
38 , так же. Учиться очень сложно
Що робите? Справляєтеся?
Бува і таке• 10 июля 2024
Ответ дляЗамурмишка
Що робите? Справляєтеся?
Інколи . Мені допомогає сон . Ще замітила що буває важке після стресу . Пью заспокійливі