Magda-ad41• 10 июля 2024

ЕКЗ. Як ви готувались?

Через місяць плануємо йти на ЕКЗ. Це була запланована дата. Але відчуваю себе жахливо втомленою. Без сил, в апатії до будь-яких справ. А ще жахливо злою, бо знову настали ці місячні, і я знову не змогла завагітніти самостійно.

Хочу якось розслабитися. Якось налаштувати голову, щоб більш бадьорою бути на момент походу в клініку.

Підкажіть, як ви йшли на ЕКЗ? Як готувались? Можливо якийсь раціон?
Спорт?

І як узагалі це відбувається? Бо нам сказали зробити купу аналізів і приходити. Вони прям за день потім напишуть мені список гормонів і підберуть програму? Бо якраз це я не спитала, а лікарка пішла у відпустку.

У вас підсадка була в тому ж циклі чи в наступному?
Монашка в миру• 10 июля 2024
То ви ще не робили купи аналізів? Якщо так, то там по ходу отримання результатів все розкажуть. А взагалі головне спокій! Бо стрес і гнів лише заважають. Просто прийміть ситуацію.
Annuli• 11 июля 2024
Ми ніяк не готувалися , поїхали на перше знайомство з лікарем, я думала, що аж на наступний цикл аналізи здавати , а воно виявилося так швидко ,що прям одразу половину здали ,потім ще , і стимуляція з початку місячних .Планувала звільнитися з роботи, щоб нерви спокійні були, але не вийшло. Хвилювалася за кожний етап, була підсадка свіжа, але не склалося, лише д другої вийшло. Зараз згадую, нічого страшного там не було, важче виношувати )бо хвилюєшся вже не скільки за себе,а за маля ...а нюансів купа за 9 місяців .Тому бережіть нерви, спокійно робіть все ,що каже лікар
автор Magda-ad41 • 11 июля 2024
Ответ дляМонашка в миру
нам дали список аналізів для екз. там на групу крові, інфекції, т.д. стандартні
автор Magda-ad41 • 11 июля 2024
Ответ дляAnnuli
так, заспокоюю себе тим, що спочатку взагалі просто ті фолікули виростити, а переживати вже можна, коли підсадять
Ivanna-24e7• 16 июля 2024
Автор, доброго дня.
Я теж за декілька місяців йду на ЕКЗ
Порадьте клініку, лікаря вашого. Чи задоволені?
Що нарахували по грошах? Дякую
МаринаХ28• 18 июля 2024
Ответ дляIvanna-24e7
Автор, доброго дня.
Я теж за декілька місяців йду на ЕКЗ
Що нарахували по грошах? Дякую
Доброго дня.
Можу порадити свого лікаря. Йшла до нього тільки тому, що знаю 4-ро діток які народились завдяки цьому лікарю. В нас була всього одна спроба і вийшло.
Лікар не особо говіркий, все по факту: знайомство, питання-відповідь коротко, але мені було все рівно, я прийшла за допомогою.
Протокол лікар обирає конкретно під пацієнта по аналізам, причина не настання вагітності. Я прийшла вже з купою аналізів (за 4ри роки назбиралось) та висновком після лапароскопії. Нам підібрали протокол за 130000. Але враховуйте, що до протокола Вам потрібно здати купу аналізів, гормони, та після підсадки вам потрібно буде купувати ліки за свій кошт.
Котлік В.В.
Ivanna-24e7• 19 июля 2024
Ответ дляМаринаХ28
Доброго дня.
Котлік В.В.
Вітаю!
Дякую за інформацію. Читала про Котліка і позитивні відгуки в негативні. В принципі як і в кожного лікаря і такі і такі відгуки )
А скажіть з власного досвіду, що складніше пережити стимуляцію гормонів чи пункцію?
Бо я дуже переживаю за стимуляцію що не зможу мати звичайний ритм дня) що прийдеться відпустку брати і т.д
МаринаХ28• 19 июля 2024
Ответ дляIvanna-24e7
Вітаю!
Ні те ні те не страшно і не складно.
Головне - щоб не було гіперстимуляції, але лікар слідкує на УЗД за цим, може знизити дозу препарату, або навпаки, дивлячись від ситуації (уколи не болючі, я взагалі їх не відчувала, синяків не було).
Пункція також не страшно, прийшла, переодяглась (видають комплект), провели, всадили на крісло, ввели наркоз і за кілька хв все зробили, прокинулись в палаті, трішки відійшли і все. В мене живіт після пункції не болів, я поїхала на роботу після процедури :)

Коротше кажучи, те, що розповідали дівчата по типу синяків від уколів, сидіть не могли при стимуляції то у мене цього всього не було. Можливо, бо фолікул було не багато, всього навсього 7, а це рахується ну геть мало.
Ivanna-24e7• 20 июля 2024
Ответ дляМаринаХ28
Ні те ні те не страшно і не складно.

Дякую🙏 буду трошки спокійніша, а то ще не вступила в протокол, а вже накрутилась)
МаринаХ28• 20 июля 2024
Ответ дляIvanna-24e7
Я Вас обіймаю та бажаю успіхів!
Якщо потрібна буде підтримка, можете написати мені в особисті. Бо в мене була дівчинка яка мене підтримувала (вона також пройшла цей шлях).

І ще, така порада, слухайте тільки ЛІКАРЯ, не подруг, не порад тут, робіть так як говорить тільки лікар.

В добрий шлях❤️
Ivanna-24e7• 21 июля 2024
Ответ дляМаринаХ28
Я Вас обіймаю та бажаю успіхів!

В добрий шлях❤️
Щоро вам дякую)
anuto4ka_kid• 10 августа 2024
Выберите врача. Одного. Поедьте к нему, поговорите. И все. Слушайте только его. Выполняйте его рекомендации. Не ходите по форумам, не читайте других людей. Настройтесь на успех. Не думайте о плохом. Пожалуйста, не сомневайтесь.
Пусть у вас все получиться, я вам желаю поскорее стать мамочкой, быть самой здоровой и самой счастливой!!!!
Ничего не бойтесь! Все будет хорошо!!!!!