Гага Газу• 11 июля 2024
Київ - Менеджер по закупкам буд. матеріалів
Шукаємо в будівельну компанію менеджера по закупкам будівельних матеріалів (бажано жінку). Київ - Район Жулянського мосту, Кільцева дорога . ЗП від 30 000грн
Гага Газу
• 11 июля 2024
1. Знання програм ексель, ворд обов´язково, 1с - декілька функцій
2. Людина, яка може працювати в режимі багатозадачності, самоорганізована, може вибити знижку на матеріал
3. Досвід в постачанні саме будівельних матеріалів
Гага Газу
• 11 июля 2024
Ответ дляТеща дочки
какие обязанности? работаю сейчас в компании по продаже строй материалов
1. Отримання заявки від начальника дільниці, узгодити її з керівником проекту, звірити з комірником по залишку на складу, швидко шукати матеріал на поставку за мінімальною ціною.( Об´єкти по території України )
2.Опрацьовували з кошторисного відділу відомість ресурсів по цінам на матеріали
3. Ведення документообігу