Не чіпай - вб ю• 11 июля 2024

А ви вірите, що наша поточна влада прагне нашої перемоги?

Що вони дійсно працюють на перемогу?
Мова саме про поточного президента та його команду.
Результат:
вже голосів: 333
240 (72.07%) Ні
51 (15.32%) Так
42 (12.61%) Інше
Аноним Первый• 11 июля 2024
Ответ дляAksinia 111
россия не собирается участвовать во втором Саммите мира — МИД рф

11 июля 2024 12:00
В российском Министерстве иностранных дел заявили, что россия не планирует участвовать во втором Саммите мира, который организует Украина.
Об этом сказал заместитель главы российского МИД Михаил Галузин, которого цитирует пропагандистское агентство «РИА Новости».
https://hromadske.ua/ru/voyna/227615-rossiya-ne-so...
Это по поводу ’кто хочет воевать?’
Не дивно. Вони відчули свою силу, бо імпотентний захід це показує всім своїм єством. Тепер вони взяли тактику противника, і будуть нас перемелювати поступово , як колись хотіла це зробити америка нашими руками. Тим більше вони бачать, що влада наша на їх стороні і так не хіло їм допомагає.
Aksinia 111• 11 июля 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Всі хочуть воювати. Назвіть хоч одну причину, що Зєля і Єрмак хочуть закінчення війни.
Зеля і Єрмак почали цю війну ? Оккупували рашкину территорію ?і безпервно бьють ракетами і бомбами по рашке ?
Michael s Girl• 11 июля 2024
Ответ дляivareka
я думаю, они могут хотеть перемоги, но не знают как этого достичь и переговоров избегают, потому как не уверены в своих силах
Как вы хорошо о них думаете. До сих пор
ivareka• 11 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
Зараз манька проголосує з 167 ох своїх аків і вийде абсолютно показова довіра зермакам🤣
подкинули идейку, теперь ждите
ivareka• 11 июля 2024
Ответ дляMichael s Girl
Как вы хорошо о них думаете. До сих пор
я о них думаю очень очень плохо и никогда хорошо не думала
Michael s Girl• 11 июля 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Аноним Первый• 11 июля 2024
Ответ дляAksinia 111
Я вважаю , що єрмак в зговорі з рос владою і працює зсередини країни на агресора
Киев_Елена• 11 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
Але якщо без жартів, то корупція в Україні вийшла на якийсь фантастично космічний і нереальний рівень величини і нахабства. Але як це зупинити?
Думаю что уже никак, т.е. отлезут от корыта только когда реально будет нечего украсть и уедут в долгую счастливую богатую жизнь заграницу. Мемуары оттуда писать будут, экспертами заделаются в ток шоу. Жить здесь из них никто не будет
Belosnezka1980• 11 июля 2024
Ответ дляMichael s Girl
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 11 июля 2024
Ответ дляMichael s Girl
Удалено администрацией...
Приезжайте в Харьков полюбуетесь рашкиными Сушками , которые по четыре раза в сутки палят кабами нашу область !
cheryl• 11 июля 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Скумбрія вічно ниє що зеля не ночує вдома.

Розумію що натягнуто, але хоч якийсь шанс боневтіку.
Aksinia 111• 11 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
Ви можете ’вважати ’ все , що завгодно ! Але бездоказово , це лише ваши фантазії !
marilit• 11 июля 2024
Коли буде перемога або закінчення війни вони мають піти- бо час вичерпаний і мають бути вибори одразу -хто це захоче від кормушки відірватись??
автор Не чіпай - вб ю • 11 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
Проголосовували в петиції за відсторонення Єрмака?
Belosnezka1980• 11 июля 2024
Ответ дляcheryl

Він це компенсував автомобілем за 3 ляма.
Аноним Первый• 11 июля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Давно. Ще коли навіть не набрала 10 тис.
Аноним Первый• 11 июля 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Це вже не гоніть. Це Відверта рашистська дурня. Тільки тупі на це поведуться.
чаревна• 11 июля 2024
У нас пол страны гнилого народа, так что не одна влада виновата в том, что происходит
Belosnezka1980• 11 июля 2024
Ответ дляАноним Первый
Ага, може й Ви праві. Попробуй щось допросись у єврея, максимум скумбрію по 8 грн.
Alienmoon• 11 июля 2024
Ответ длячаревна
Так и есть , власть дает преступные приказы , но выполняет их сам народ .
Те же тцк и полиция это настоящие неополицаи , бьют , похищают , убивают людей , только чтоб самими не выполнять свои прямые обязанности- не воевать и это украинцы .
Еленнн• 11 июля 2024
Ответ дляcheryl
Влада, яка притягнула війну, розстелили оркам червону доріжку прагне перемоги???
Сюр якийсь. Ще і його ко манді війна вигідна.
Оно волало у 2018 - який військовий стан??? Це Порошенко вчепився у владу....
І що ми бачимо тепер? Чарівне перетворення в ’херпіду’.
Ну і звичайно ми пам´ятаємо ’до останнього українця’...
але ж як класно,що того вчепившогося все ж відірвали.
надіюсь, є моральне задоволення? Зробили разом!!
Olvia1987• 11 июля 2024
Ответ дляAksinia 111
Не вони це почали,але у них є можливість це закінчити.
Еленнн• 11 июля 2024
Ответ дляМиззери
Голосование радует , у большинства людей уже трезвое виденье ситуации
...поздно пить Боржомі, коли почки відвалились.
поїзд пішов,і набирає швидкість. (а ми класно успіли впригнуть в останній вагон).
Ця влада у нас - надовго,привикайте.
З чим нас усіх і вітаю.
Belosnezka1980• 11 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Навіщо? Їм це навіщо? Що у них не так? Яким боком їх торкнулась війна?
Aksinia 111• 11 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Яким чином ? Якщо русня відмовляється офіційно від мирних заходів які пропонує Україна ?!
Багато стран приєдналось, а русня відмовила . То кому потрібна ця війна ?
Belosnezka1980• 11 июля 2024
Ответ дляAksinia 111
От коли ракети почнуть прилітати в будинки нашої влади, і вони по черзі почнуть хоронити своїх дітей, як думаєте, через скільки годин завершиться війна?
Aksinia 111• 11 июля 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Ці пафосні висловлювання , не мають реальності . Куди посилають ракети, туди вони і прилітають ! Всі питання до хуйла !
Belosnezka1980• 11 июля 2024
Ответ дляAksinia 111
Серйозно? Тобто будинок на Сирці важливіший Банкової і Кончі-Заспи?
Vika26• 11 июля 2024
Ні - 73% Це адепти «хоть поржем» вже наржались мабуть
alex-3f3c• 11 июля 2024
Шо за тупой вопрос? какая нахрен перемога? влада сидит у корыта только благодаря Путину и войне, если бы не началась война то влада бы слетела еще в 22-м году, до начала войны у нее рейтинг был ниже плинтуса, А сейчас Путин и Наша влада кровно заинтересованы в продолжении войны, это то что их действительно обьеденяет, если путин еще просидит пол года после окончания войны, то наши в лучшем случае убегут в Оман, а в худшем будут лежать с черенком от лопаты в жопе возле канализации