Дуже хвилююсь. Як далі буде?У кого які думки?
Ответ дляBigSize_
Что именно Вас волнует?
Сколько лет брату?
Хвилює, що його чекає в майбутньому за це. Йому 35
Taya_Groza• 10 июля 2024
Ответ дляLoredana17
Доросла людина сама вирішує що йому робити
Семицветка• 10 июля 2024
Ответ дляLoredana17
А если предположить самое страшное? Лучше живой в тюрьме или мёртвый на войне? Я бы выбрала первое.
Ответ дляmymoly
Тоді взагалі не зрозуміло, що вас хвилює. В нього є бронь або відтермінування?
Немає нічого. Був білий білет. А зараз же всі годні
Nathalie27• 10 июля 2024
Ответ дляLoredana17
Хочете прибрати конкурента за спадок?
Ответ дляOlvia1987
У нього є сім´я,дружина,діти?
в розводі, дітей нема
Ответ дляmymoly
Ну от, це його рішення.
Мені цікаво тільки одне, чому ви вважаєте що якщо оновить дані, то так для нього краще?
Не вважаю. Нічого не раджу йому. Просто всі знайомі оновлюють. Боюсь, щоб гірше собі цим не зробив. Не знає ніхто як краще
Кросівки оригінал• 10 июля 2024
Якщо після оновлення видало що в запасі, що це значить? Що повістка все одно може в любий момент прийти? На вулиці також можуть зупинити?
Семицветка• 10 июля 2024
Ответ дляdf364tye3
страшнее , пропасть безвести
Всё страшно. И умереть, и пропасть, и попасть в плен, и остаться инвалидом. Ни на каплю не осуждаю мужчин, которые прячутся от тцк.
Ответ дляLoredana17
Автор,жінка відповідальна за себе і своїх неповнолітніх дітей,а також за старих немічних батьків.За чоловіка,брата сестру,дядю тьотю ні.Вона їм не мама,не вихователька дитячого садочку,і не нянька.