пу_пугренчик• 11 июля 2024
Много ест ,не успеваю готовить
Как вы готовите на 2х людей?7 котлет например нам мало.Муж 5 сразу сьедает
Треба ось так• 11 июля 2024
Якщо є гроші, то можно їсти і по 5 котлет. а якщо нема, можно готувати щось інше
Борисфенка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Я прибираю з цієї трави м´ясо, в мене виходять деруни,🤣
Можна й так - для розмаїття. Котлети, тефтелі, деруни, січеники тощо - кожен день нова страва, фарш той самий
Добра, коли сита!• 11 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Значит он не голоден
Вспомнилось:’ хочешь есть- съешь яблоко. Не хочешь яблоко- не хочешь есть’
Советничаю тут• 11 июля 2024
О, навчіть готувати 5 котлет і стакан борщу, а то завжди готується більше потрібного
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Я хочу мясо или рыбу +салат. Почему у нас нужно напихаться гарниром?
Ви можете, як і мій чоловік може, як і мої чи ваші діти стати до плити і приготувати що собі захочуть.
Головне кухню за собою вимити.
Але в мене настільки всі ліниві, що їдять собі рибку з булгуром і овочами як миленькі
Головне кухню за собою вимити.
Треба ось так• 11 июля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я просто частину котлет заморожую. Всі не видаю відразу
Борисфенка• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Я и фарш не люблю. Кусок мяса выглядит вкуснее
Наша Галя балувана? Ми говоримо про чоловіка авторки, він любить котлети. А котлети можна робити з чого завгодно, головне обваляти в сухарях.
Потринділиця• 11 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
После яблочка, я съем и яблоньку, на которой оно выросло
Вмію заміряти найкраще• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Я не могу такое есть, как для поросёнка еда.
Та то ж і не для Вас пропонують, для чоловіків)
Стрекозей• 11 июля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
А если он денег на мясо не даёт.Покупаю только я его
Тогда, пусть меньше жрет
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
5 котлет дуже просто. 1 куряче філе невеличке, 1 цибулинка. Можна шматочок хлібчика.
Це як раз на 1 сковороду 10-12 котлеток не величких
Потринділиця• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Головне кухню за собою вимити.
Так по трудозатратам все равно 1кг рыбки впихнуть в духовку +варить булгур или 2кг рыбы запечь. Тут больше про финансы
Шукаю трусики• 11 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Не в грошах справа, а в кількості їжі. Це зайві калорії
Потринділиця• 11 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Муж автора должен любить котлеты из капусты и кабачка, они сейчас по 8грн
Карма хамелеона• 11 июля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
У меня подружка офигенно вкусно готовит и печет. Ее вся шестнадцатиэтажка баб ненавидит вместе с окружающими домами. С ней все мужики перезнакомились уже )) В мире ничего не меняется мужики по прежнему обожают вкусно и много жрать))
А вона усіх чоловіків годує, що вони бігають з нею знайомитися, чи в неї на лобі написано левел готування?
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ахах я колись в 90 готувала котлети з баклажан.
Пожарила ну деруни! Не котлети
Зробила підливу ( як для рибних котлет) пропарила - хуєта. Деруни в підливі.
Пожарила ну деруни! Не котлети
Добра, коли сита!• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Болгары вышли из чата
Потринділиця• 11 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Не у всех есть лишний вес и потребность считать калории
Борисфенка• 11 июля 2024
Не про гроші, а про час на готування.
Була тут якось дискусія, хто якого розміру голубці робить. Я якраз накрутила здоровенних голубців, штук 10 на каструлю, і сіла подискутувати на Советчиці.
Прихожу на кухню через годину - стоїть на плиті каструля, на дні лежить сиротливо один голубець для мене, все інше чоловік влупив.
Питання - нащо паритися з тими дрібними голубцями? Хай їсть донесхочу, але час приготування мінімальний.
Шукаю трусики• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
В мене немає зайвої ваги, але я просто фізично не з´їм п´ять котлет.
ПуГоФФка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Головне кухню за собою вимити.
При чем тут готовить, что хочешь? Вопрос в другом - у вас есть гречка, котлеты, и салат. А муж не хочет вашу гречку, а только салат и котлету. Вы ж не даете, почему?
Борисфенка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Пожарила ну деруни! Не котлети
Бо хліба мало додали. Кіло хліба, кіло цибулі, сто грамів фаршу - чудові котлети!
Вмію заміряти найкраще• 11 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Не про гроші, а про час на готування.
Я теж готую все здорове як долоня, не ресторан) Мама ліпилася з пиріжечками дрібними, пельмені як сливка усі, один в один, голубці з половини листа капусти. Та... і весь день на кухні. Нормально і так.
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Особисто в моїй сім´ї це не про фінанси. Це про те що трохи різняться смаки в сім´ї. Той не їсть булгур, той не їсть гречку, той їсть тільки макарони
А я працюю. В мене немає часу всім готувати окремо. Тому завжди середнє меню до всієї сім´ї.
Бо таж донька не буде їсти голе м´ясо , їй ще вуглеводи потрібні
Потринділиця• 11 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
У меня сын съест и муж тоже. Здоровые лбы , сын ещё и массу набирает
Шукаю трусики• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
В мене теж великий чоловік, але і він не з´їсть 5 котлет
тільки тут таке читаю, в реальному житті я таких людей не зустрічала.
Потринділиця• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
У вас в семье готовите только вы? Мне легче, мои два троглодита готовят тоже, обычно это мясо, много мяса
Борисфенка• 11 июля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Отож, а потім стогнати, як я впариласч на кухні? Та нафіг треба.
Я навіть котлети руками не ліплю, з миски фарш ложкою набираю і на сковорідку. Якщо фаршу мясного багато - все чудово виходить.
Не служанка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Дивіться. Є культура споживання їжі. Є якісь поняття про збалансоване харчування.
Он вже в аврорі тарілка є.
Четверть білка, четверть вуглеводів, половина клітковини
Я як жінка ( назвіть мене берегинею) з початку сімейного життя всіх привчила до свідомого споживання їжі. В мене дівчата, їх також привчала.
Мені не потрібні в сім´ї жирні.
І конкретно мій чоловік не хоче бути жирним.
Якщо я готую умовну кастрюлю котлет.
І під них готую умовну кастрюлю гречки.
В мискі накришений салат.
Так от всі в сім´ї знають, взяв котлетку, взяв гарнір, насипав салат.
Хочеш добавки ? Повтори по тій же схемі.
Нічого страшного як хтось на ходу сїв котлетку.
Але якщо хтось в сім´ї з´їсть кастрюлю котлет а гречку не з´їсть.
Йому була б звізда.
Он вже в аврорі тарілка є.
Мені не потрібні в сім´ї жирні.
Якщо я готую умовну кастрюлю котлет.
І під них готую умовну кастрюлю гречки.
В мискі накришений салат.
Йому була б звізда.
Я не товста, і по генетиці ніколи не буду. Але моя тарілка це половина м´яса, гарнір і салат по трошки. Гречку я взагалі не їм. Краще з´їсти 5котлет з салатом але без каші. Від м´яса не поправляться.
Потринділиця• 11 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
После 2х часов в спортзале аппетит зверский