пу_пугренчик• 11 июля 2024
Много ест ,не успеваю готовить
Как вы готовите на 2х людей?7 котлет например нам мало.Муж 5 сразу сьедает
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
При чем тут готовить, что хочешь? Вопрос в другом - у вас есть гречка, котлеты, и салат. А муж не хочет вашу гречку, а только салат и котлету. Вы ж не даете, почему?
Дивіться . Я готую вечерю для сімї
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І я подаю вечерю на стіл. Все іде в комплексі.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Бо хліба мало додали. Кіло хліба, кіло цибулі, сто грамів фаршу - чудові котлети!
Там м´яса не було. М´ясо заміняла цибуля і часник
Железобетон• 11 июля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Нас 5, готую порції на кожного, котлети не їмо
Авокадо-чіа-годжи, сирная тарєлка, мраморний стейк-сьомга на грилі.....салатики
Скіфська пектораль• 11 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Моя знакомая покупает 1 кг мяса и говорит, что им это дня на 3-4. Причем дома муж и 15-летний подросток. Потом рассказывает, что муж любит вечером под телеком приговорить бутылку молока с пачкой печенья.....
Странно, почему же?
Ну дивно ж, хіба ні?))
Борисфенка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Для гордої назви ’котлети’ треба хоча б 100 грамів фаршу :) Ну і хліба побільше, тоді не розтікаються.
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
У вас в семье готовите только вы? Мне легче, мои два троглодита готовят тоже, обычно это мясо, много мяса
Ні. Чоловік готує також. Донька прості страви типу яйця в пеклі.
І до речі я завжди з великою вдячністю їм те що приготували мої рідні.
Самий цимус, що не я стояла біля плити
Скіфська пектораль• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Не зрозуміло. А чим вони надаються під деревом?
І якщо що навіть якщо їх вдома кормили, напевно ж вони проголодаються до обіда
Декілька разів на день вони туди ходять. То шаурма, то якісь булочки, то морозиво. Поряд Сільпо, випічка звідти. В тому то й справа, що вони місцеві, а туди ходять пожерти, як на ничку)) ми вже всім офісом сміємось, коли їх бачимо
Цукрові вишні• 11 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Муж автора должен любить котлеты из капусты и кабачка, они сейчас по 8грн
Кабачки по 8?
Не служанка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Дивіться . Я готую вечерю для сімї
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Виходить що ви одна вирішуєте що їсти всім?! Як моїй сім´ї повезло. Що я їм багато і не парюсь. Я ставлю тарілку з приготованими котлетами битками чи що я там зробила і кожен бере скільки хоче. Якщо я не їм гречку це не означає що я їй родині її не готую.
А після яблочка жерти хочеться ще більше
Не служанка• 11 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Странно, почему же?
Як можна 1кг їсти 3-4 дня. Це на день ну два якщо розтягувати
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляНе служанка
Я не товста, і по генетиці ніколи не буду. Але моя тарілка це половина м´яса, гарнір і салат по трошки. Гречку я взагалі не їм. Краще з´їсти 5котлет з салатом але без каші. Від м´яса не поправляться.
Ви зараз розказали конкретно про себе.
Якби не сімя в мене б окрім яєць і молока нічого б не було в холодильнику.
А тут 3-4 людини, дитина, підліток, чоловік, я.
І меню потрібне усредньоне.
Коли я сиділа на дієті. В мене вуглеводів не було, було тошнотне філе на сухій сковороді. І вічні салати.
Тобто я готувала для сім´ї і собі окремо.
Старша захоплювалась корейською кухнею.
Каже я буду готувать хунь сунь пинь.
На когось робити?
Ні? То я собі приготую.
Якось так
І меню потрібне усредньоне.
Старша захоплювалась корейською кухнею.
Каже я буду готувать хунь сунь пинь.
На когось робити?
Ні? То я собі приготую.
Якось так
Скіфська пектораль• 11 июля 2024
Ответ дляШукаю трусики
В мене немає зайвої ваги, але я просто фізично не з´їм п´ять котлет.
А я з´їм, вони в мене в діаметрі, як донце чашки для еспресо. От вчора зробила котлети з кілограма індюшки, однієї цибулі і двох яєць. Хліб я не додаю. 6 штук з´їла з піалою салату з помідорів.
Пугачиха• 11 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
То я вам ще про ложні біляши не розказувала
Вмію заміряти найкраще• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
А я знаю, це які з цибулею і мівіною?) Смачні були тоді.
ПуГоФФка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Дивіться . Я готую вечерю для сімї
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Та чому блін тільки в комплексі треба?? Можете ви мені це пояснити?
Борисфенка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
То розкажіть. Мені не треба, а авторці пригодиться.
Хоча що там ’ложного’? Тісто дріжджове заколот ти, всередину що завгодно запхнути, гора їжи виходить.
Пез Году Неделя• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Це вона вам розказала про вседомову ненависть?
І чоловіче паломництво?
Не... я живу в соседнем доме)) она много готовит окна открыты и третий этаж. Так что весь дом в курсе когда ее ’Вася’ ест шарлотку или отбивные с борщом. )))
Но вообще это офигенно когда в доме пахнет вкусной едой. У меня так всегда у бабушки пахло.
Не служанка• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Ви зараз розказали конкретно про себе.
І меню потрібне усредньоне.
Старша захоплювалась корейською кухнею.
Каже я буду готувать хунь сунь пинь.
На когось робити?
Ні? То я собі приготую.
Якось так
І меню потрібне усредньоне.
Старша захоплювалась корейською кухнею.
Каже я буду готувать хунь сунь пинь.
На когось робити?
Ні? То я собі приготую.
Якось так
Я не їм каші, всю молочку, хліб, солодке не тому що на дієті, просто не люблю і все. Але це не означає що я не готую родині. Я купую напівфабрикати перці і голубці, бо чоловік любить одне в я інше. Разом в мультиварці стушила , кожен з´їв скільки хоче. Все. Дітям теж. Нікого не заставляю їсти те що не любить, кількість не рахую. На кухні не живу..
Пез Году Неделя• 11 июля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
А вона усіх чоловіків годує, що вони бігають з нею знайомитися, чи в неї на лобі написано левел готування?
Они бедолаги ’нюхают’ и жен ’пилят’.)))
Девальвация• 11 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Дивіться . Я готую вечерю для сімї
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Це може бути картопля тушена з м´ясом.
Може гречка з котлетами, салат.
І їсти потрібно в комплексі.
Бо якщо хтось буде вий..ться.
Буде готувати собі сам.
А я й яблочко погризу.
Хах) Потрібно їй, ти диви)
А як їм не потрібно?
Сімейка підкаблучників
А як їм не потрібно?
Сімейка підкаблучників
Борисфенка• 11 июля 2024
Ответ дляНе служанка
О, згадала класний грузинський рецепт - вони фарширують кабачки, баклажани, помідори, перці, все в одну каструлю і тушкують, класно виходить, і кожен вибирає, що любить.
Вмію заміряти найкраще• 11 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Хах) Потрібно їй, ти диви)
А як їм не потрібно?
Сімейка підкаблучників
А як їм не потрібно?
Сімейка підкаблучників
А як їм не потрібно, вдягають фартух і готують собі самі. Всі мають руці.
Natalia505• 11 июля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Мама готовила кастрюлю на неделю, считала количество, чтоб было каждому по одной в день, не больше.
Зато она стояла у плиты раз в неделю, вам такой вариант больше нравится?
А мені тут не вірили, що люди одну страву тиждень їдять. Це жесть.
Девальвация• 11 июля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
То хай вдягають. Чи ви і в цьому випадку знайдете чим самоствердитись?
Пез Году Неделя• 11 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Хах) Потрібно їй, ти диви)
А як їм не потрібно?
Сімейка підкаблучників
А як їм не потрібно?
Сімейка підкаблучників
Так каблук лучший муж вы шо не знали)) и втайне мечтать про любовника-альфача
И так же работает наоборот. Лучшая жена пухленькая веселушка с 5 размером и 5 кг вкусных котлет и втайне мечтать о длинноногой модели жрущей одни салаты.