Туся муся• 11 июля 2024
Примолют-нор... у вас були побічки?
Гінеколог в Києві прописала примолют-нор і почався жах: високий тиск, паморочення, нудота, депресія що жити не хочеться, болючі рясні місячні зі згустками . Ендокринолог за кордоном сказала викинути це і перейти на утрожестан.
У когось були такі побічні на примолют?
ЧупакабраЗеБест• 11 июля 2024
ужас какой. какая разница были у кого то еще такие вещи или нет. ВАМ он не подходит.
Туся муся
• 11 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Мене цікавить чи призначають ще комусь таке
Туся муся
• 14 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені призначали, то стан покращився, такого як у вас не було.
А що лікували? І який час приймали?