Головний кошак• 12 июля 2024
Ворохта 365
Поделитесь отзывами, кто недавно отдыхал. Особенно интересно как там с детскими развлечениями
masterpont• 12 июля 2024
Ми відпочивали там на минулому тижні. Загалом непогано. Активно провели час незважаючи на дощову погоду. Годували дуже ситно, навіть занадто. Діти були по програмі табору. Аніматори так собі, в приміщенні дитячого клубу задуха. Діти в основному тусили з нами.
Зліпок ступні• 12 июля 2024
Ответ дляmasterpont
Блин(
Головний кошак
• 12 июля 2024
Ответ дляmasterpont
А разве лагерь не предполагает выезды, экскурсии?
masterpont• 12 июля 2024
Передбачає. Наші були в одному поході і на одній екскурсії. Загалом сподобалось. Кожного дня передбачено якийсь похід чи екскурсія. Ми своїх іноді брали в дорослі тури, які вважали більш цікавими.
Головний кошак
• 12 июля 2024
Ответ дляmasterpont
Дякую за відповідь