Я Вас не боюся• Изменено 12 июля 2024
Ви купались би в заборонених для купання водоймах, якщо іншої альтернативи
не було б?
Я Вас не боюся
• 12 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Что именно?
чого ніде не купаєтесь і за все життя 1 раз на морі, дивно це
Я Вас не боюся
• 12 июля 2024
Ответ дляДинамоКит
Ні, не лізу в брудну воду, і діло не в воді, на дні може бути скло і т.д
тапки вдягти або не ходити по дну
Засомневаю• 12 июля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
На то, чтобы ездить на море, у меня нет денег. А купаться в реках и озерах я не люблю
годовасик• 12 июля 2024
Ответ дляdulenok
о, в прошлом году на пляже торчала табличка про мины---на территории пляжа в санатории, полный пляж людей...и тут у моего ребенка лопнул в воде надувной круг....отдыхющие знатно обоср...сь
Як може лопнути круг?