Святатабожа• 12 июля 2024

Рекомендую цю засмажку до супу Торчин! Дуже смачний суп з нею

Взяла всліпу, раніше не куштувала. Суп з нею дуже смачний!
СкиниУскачи!• 12 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Звичайний суп, без всяких там добавок, для цього існують приправи, зелень і тд
Плюсую

Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви перебільшуєте, я не писала такого, але й глутамату в нашому раціоні немає
Є ще гербіциди, які не пишуться на складі товару. Шкоди від них не менше, а ще консерванти і барвники.
очки_ннадо• 12 июля 2024
Не понимаю: зачем в суп зажарка?
На деньги, которые вы на эту зажарку потратили, можно купить кусочек мяса для бульона и суп будет иметь вкус без зажарки.
Это без обсуждения того, что у вас в тарелке...
СкиниУскачи!• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Зараз мова не про це, оце вас тригернуло
Сегодня сержусь• 12 июля 2024
Я брала ее на фаршированный перец
Лень было зажарку делать
Очень понравилась
Сільський ансамбль• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Ви зараз переписуєтесь виключно з ефірними феюшками.
В атб - то не вони, навіть думать не мАгітЄ!
Скорая помощь• 12 июля 2024
Глутамат натрия скорее всего,потому и вкусно
Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Конкретніше. Що саме мене тригернуло? Те що автор зварила собі суп, а її обісрали? Та нє. Це тут буденність. Мова саме про домішки, в їжі яку ми споживаємо
СкиниУскачи!• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Та до чого обісрали, я нічого образливого автору не писала) це ж форум, обговорення, ну і реально ця штука не дуже корисна) можливо смачна, але некорисна)

Natalia505• 12 июля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
по барабану. Ідіотизм веселить. Вони думають що в Україні є еко сертифікація і хтось ту їжу перевіряє. Я була на харчових підприємствах це вже писала не раз. Я знаю як вирощуються овочі на полях. Хай тішаться.
Сільський ансамбль• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Їм сказали інфоцигане їсти чіа, лосось і авокадо.
А, ну ще суп не засмажувати.
Це на їх думку рецепт успіху в житті і здорового харчування.
Інтернет же не дасть збрехати!
Chaterbox• 12 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
З чого Ви взяли, що у цій заправці глутамат? Самі придумали?
Мати тріля• 12 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Так в Україні є й власні господарства, де господарі власноруч вирощують собі м´ясо і овочі, от їм точно не потрібні подібні заправки)
Накладні мюслі• 12 июля 2024
Лучше лук, морковь, итальянские травы из пакетика и домашний укроп. Неплохая приправа овощи в суп от котань, сушеные кусочки
МамОмужа• 12 июля 2024
Ответ дляСвятатабожа
А що їсте? Таке?
ні, від таких заправок у мене печія дуже сильна