Вишневий цвіт• 13 июля 2024
В свої 38років не користувалась ніколи тампонами. Треба сьогодні, але боюсь....
Хочу піти на річку - спека трешакова...
Критичні дні.
От сиджу і думаю - бути чи не бути?... Чи пробувати використати тампони аби поплавати?
Будете сміятися та/або крутити пальцями у скроні - але реально ніколи не користувалася тим і навіть боюсь... А якщо не витягну? і інші страхіття
Поговоріть зі мною, а?...
Критичні дні.
Поговоріть зі мною, а?...
100%• 13 июля 2024
Не пользуйтесь. Потерпите пару дней.
Для меня это странно. Я уже лет 35 пользуюсь.
Где тут 0?• 13 июля 2024
Я бы не пошла в жару в воде разводится фигня всякая.. не сильно то и легче станет, разве, что весь день в воде сидеть.
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ для100%
Не пользуйтесь. Потерпите пару дней.
я більше вам скажу - сама навіть вставити той тампон не зможу, буду ’допомогу’ просити
коротше, дурна я..
Безлім на все• 13 июля 2024
Користуюсь з 16 років лише ними . Мені 43 ,якщо що . Не знаю про що Ви боїтесь , бо нема чого боятись і це дуже зручно . Якщо вперше , то беріть з аплікатором
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ дляГде тут 0?
ну на вечір на річку - було б кайф, там водичка освіжаюча, купаюсь при нагоді
всегдаДаДа• 13 июля 2024
Я тільки ними і користуюсь, в таку спеку навіть вночі. Прокладки терпіти не можу. І на пляж, і в море, і в басейн і куди завгодно. Не розумію тих хто ними не користується ( окрім дійсно неможливо по здоров´ю)
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Про ,,если не вытяну,, смешно. Вы думаете, тампон куда денется?
та смішно, вірю)
але якісь таракани в голові у мене
всегдаДаДа• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
коротше, дурна я..
Візьміть з аплікатором. Легко. Дістати теж, нікуди він не дінеться.
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
дякую!
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
дякую, можливо і спробую таки
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
дякую:)
100%• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
коротше, дурна я..
Так никто не сможет.
Что вы за бред пишите?
Ні грама• 13 июля 2024
Користуюсь тампонами з 18 років, це дуже зручно, не переживаєш за протікання.
ОйЙой• 13 июля 2024
Купите с апликатором, его легко вставить. Попробуйте сначала дома с ним походить, у меня от них жуткие спазмы, более 15 мин тампон во мне не задерживался, потому сначала дома попрактикуйтесь, чтоб на речке не пришлось вынимать экстренно.
Задолбулька• 13 июля 2024
Мені тампони були комфортні до років 20, тепер не можу, не зручно.
При критичних, порізах або ін. Травмах не лізу у відкриті водойми
Где тут 0?• 13 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
Вариант тш всегда есть.
Дідова баба• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
коротше, дурна я..
Чью помощь?
100%• 13 июля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я бы больше боялась речки, чем тампонов )
+1 терпеть не могу купаться в пресной воде.
Там ещё и жару что только не разводится.
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ для100%
Так никто не сможет.
Что вы за бред пишите?
чому бред?
ну от така у мене психологічна травма
люди є різні, трешові - також
ну от така у мене психологічна травма
люди є різні, трешові - також
всегдаДаДа• 13 июля 2024
Єдине якщо тампон не наповнений хоча б наполовину, його дійсно може бути важко витягнути. Якщо тягнете а він не йде, значить він сухий не наповнився, а якщо легко значить можна легко діставати і змінювати. Я купаюсь весь час з ним. Не змінюю щоразу після води. Мені вистачає на 3-4 години.
Хвець-тець• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
коротше, дурна я..
Головне потім не забудьте попросити його витягти
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ дляОйЙой
доречі, гарна пропозиція, дякую!
100%• 13 июля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
чому бред?
ну от така у мене психологічна травма
люди є різні, трешові - також
ну от така у мене психологічна травма
люди є різні, трешові - також
Как вы себе представляете ’помощь’ другого человека при введении тампона?
Вы в ЖК поедете?
Вишневий цвіт
• 13 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
А у вас секс был когда нибудь ?
був, з одним партнером