Голена блондинка• 13 июля 2024
Хто живе в квартирі і є діти, у Вас є ліжко для гостей?
Живемо в 2 кімн квартирі, я, чоловік і 2 дітей.
В дітей кімната більша і там стоїть два їхніх ліжка і диван (для гостей)
По факту в нас ночує моя мама пару разів на рік. І ось молодший вже піде до школи, треба ще один стіл. А його нема куди ставити взагалі. Думаю прибрати цей диван з квартири. Бо реально він треба пару разів на рік. Думаю що коли треба буде то можна ж на підлозі переночувати.
Розкажіть як у Вас, бо реально не вистачає місця (для гостей).
Всім тихого дня 🇺🇦
Результат:
вже голосів:
60 (62.5%)
Немає
28 (29.17%)
Є ліжко (диван) для гостей
8 (8.33%)
Інший варіант
Трусиковед• 13 июля 2024
У мене в кухні-вітальні великий кутовий диван розкладний. Але в нас рідко хтось ночує
Голена блондинка
• 13 июля 2024
Ответ дляТрусиковед
Клас, в нас кухонька 7 м.кв(
175см55кг19лет (она)• 13 июля 2024
Вариант ’на полу’ не очень для мамы. Купите современную раскладушку или кресло-кровать
Котогосподиня• 13 июля 2024
Есть, тк мы живем у моря и редко удавалось отбрыкаться от гостей. Просто на кухне стоит раскладной диван
175см55кг19лет (она)• 13 июля 2024
И автор, голосование не объективно. Я проголосовала, что есть, но нас трое в трешке
Голена блондинка
• 13 июля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я б маму на ліжко вклала, а син старший на підлозі переночував би.
Золота орда• 13 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Клас, в нас кухонька 7 м.кв(
У вашому випадку щастя що ви з дітьми маєте окремі кімнати хоча б, яке в баню ще місце для гостей ? Для чого? У вас не та квадратура якщо чесно
Пирожкиня• 13 июля 2024
Принципового ліжка для гостей немає. Є в залі диван, коли хтось залишається ночувати, сплять в залі. Квартира трикімнатна. Якщо б став вибір, диван бабусі чи постійний стіл школяру, я б навіть не думала. Звісно комфорт дітей.
Мамин тріль• 13 июля 2024
Є пуста кімната з ліжком і також надувні матраци : три шириною 150-180 і три шириною 75
Рожайтретьего• 13 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Тобто маму шкода, а син переживе? Ну таке..
Голена блондинка
• 13 июля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Мама ж у віці, а сину 13.
Пирожкиня• 13 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Мама ж у віці, а сину 13.
Мама живе в іншому місті?
175см55кг19лет (она)• 13 июля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Объективно, я бы маму тоже на пол не положила. Там такие грыжи позвоночные, что после ночи на полу, она будет лежать, а я искать что покапать и кто покапает
Голена блондинка
• 13 июля 2024
Ответ дляПирожкиня
Мама живе в іншому місті?
В селі, але приїздить до нас, якщо в лікарню треба чи просто хочеться в нас побути 2 дні.
Сливочная пенка• 13 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Выше очень хороший совет - современная раскладушка, и никому не надо спать на полу
Вилами по воде• 13 июля 2024
Ненавиджу гостей. А тим більше з ночовками. В нас такого немає.А от якщо рідня, то якось придумаємо щось, де кому спати кілька ночей. Але окремо місця -ось для гостей. Такого немає і не буде.
Стефанія• 13 июля 2024
У нас 4 комнаты и для гостей с ночёвкой которые бывают раз в пятилетку - кресло-матрас.
Голена блондинка
• 13 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Так, я прислухалася до цього.
Пирожкиня• 13 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Тоді ваш вихід тільки розкладушка.
Вумна вутка• 13 июля 2024
У нас 7 мес. жил мой брат-подросток (который приезжал в мой город для установления диагноза и назначения лечения). Спал на диване, стоящем в моей комнате. Наша семья состоит из трех человек (две взрослых женщины + девочка-подросток). Живем в двушке
Стефанія• 13 июля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Мама ж у віці, а сину 13.
Надувной матрас понравится сыну.
И места мало занимает
Мир Мир Мир!• 13 июля 2024
Що це за кімната з 2 ліжками та диваном? Діти там боком пересуваються? Заради ночівлі пару раз на рік жертвувати своїм комфортом?
В мене є великий диван в вітальні і то я не люблю коли хтось ночує. І в мене великий будинок. 4 кімнати та вітальня з телеком та диваном. А маючи 2 кімнати з 2 дітьми ще думати про комфорт гостя-, це дурість.
Показушница• 13 июля 2024
Коли жила в 2-км з дітьми,то був диван,в мене кухня була разом з холом зʼєднана.То там все поміщалося і шафа і диван і кухня
Вилами по воде• 13 июля 2024
Доречі. Хто живе в Україні, то майже у всіх є надувні матраци. У нас у коридорі стоїть під стіною, коли тривога дітей туди несу. Якщо що, то є де спати.